emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

«У вас не вийде..»

Складніше за все, звичайно, оце – «у вас не вийде». Скільки я разів це чув?

Будь доросліший. Де ти, а де вони. У них все, а що є в тебе? Де вони, а де ти? Ти не зможеш. Ви всі не зможете. Треба інакше, ви все робите неправильно, я б вам показав як треба, але в мене справи, клієнт сам себе від Ярвалу до Троєщини не довезе.

Я це чув про комуністичні пам‘ятники у Запоріжжі. Тоді Компартія (пам‘ятаєте таку?) була у правлячій коаліції, її нардепи мали вплив у місті, у них були гроші, були медіа, були менти, для них були відкриті двері кабінетів.

І де вони тепер?

Я це чув про Януковича під час Євромайдану. Куди ви лізете, казали люди. У них менти, у них гроші. У них «Беркут», у них армія. У них бандити. У них телеканали. Що вам світить, окрім посадки? У вас же ніц нема. У них є все. Ви не переможете.

Ми перемогли.

Я це чув, коли починалася війна. Вже все, казали мені навесні 2014 року. Росія найбільша країна світу. У нас немає навіть армії. Чим допоможуть твої гроші, нащо їх віддавати незнайомим людям, ці волонтери ні на що не вплинуть, України вже немає, купи краще квитки до Європи і тікай. Війну вже програно, нам ніщо не допоможе.

Але війну не програно.

Я це чув, коли ми створювали партію. Купка блогерів, ха-ха. Куди ви лізете, ха-ха. Немає у вас мільйонів, ха-ха, а ви знаєте скільки коштує один білборд? А сто білбордів? А тисяча? І медіа у вас немає, хто ж робить партію без медіа, та хто за вас на вулиці вийде? Ви ж розвалитесь за місяць. Вас же ніхто не знає. Коротше, не вийо, а давайте до серьйозної партії, може дадуть вам місце десь в списку, можливо навіть в прохідній частині.

А ми є. І нас все більше.

Я це чув декілька місяців тому. Куди ви лізете на Коломойського, який там ще закон. Народу байдуже на банківські закони, треба простіше, популістичніше. У нього «1+1», у нього «УНІАН», у нього група в парламенті, у нього мільярд доларів, а у вас що? Нікому це не цікаво. Зеленський ніколи не підтримає цей закон. Ви що? Якийсь цирк влаштовуєте. Вас навіть у Шустера ніколи не було. Мітинги якісь під судами. Партія фейсбуку, ха-ха. Там же 16 тисяч поправок, його до наступного року ніхто не прийматиме.

Закон проголосовано сьогодні.

Так, я знаю, що буде Конституційний суд, і будуть оскаржувати, і буде бігати Юлія Тимошенко по етерах, а Дубінський по суддях. І буде бруд на «1+1», і відосікі Шарія, і кудахтання Портнова. Але це не буде бісити.

Бісити буде завжди одне: «У вас не вийде».

Від себе: я оце «у вас не вийде, ха-ха-ха» чую з 1989 року. Воно лунало й під час перших відносно демократичних виборів у 1989 та 1990-му, й ГКЧП приходив на нові 70 років, й референдум про Незалежність, звісно, буде програно. Я вже не кажу, що всі 3 Майдани 1990, 2004 та 2014 не зберуться, будуть розігнані, а нас всіх посвдять, ха-ха-ха. А, Янукович, буде,  ха-ха-ха, приймати парад у Києві 9 травня 2014 року.

Ха-ха-ха

Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments