emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Перемовини. Тлумачення заяв.

4 ч.
Я не раз уже писав, що президент України є для московитів персоною особливо ненависною «за посадою» - крім тих випадків, коли він здає їм свою країну з тельбухами і згідно з ними ж прописаним сценарієм. Те саме (за транзитивністю) стосується представників України на перемовинах типу Мінських. Тому, коли я читаю висловлювання чекістів різних рангів щодо поганих українських переговірників (зокрема, Резникова) і їхнього «саботажу» - це услада очей моїх і бальзам на поранену душу. А от коли зустрічаю бравурні рапорти ОПи про «конструктивні» переговори в економічній підгрупі про повернення націоналізованих (насправді, реквізованих - К.В.) українських підприємств у ОРДЛО, то сказати, що я напружуюся - це не сказати нічого.
Я присвятив свого часу десятки публікацій роз‘ясненню того, що блокада ОРДЛО з наступним вилученням зі знекровленої української економіки кількох десятків величезних підприємств була російською спецоперацією, проведеною зусиллями прямих агентів, корисних «патріотичних» ідіотів і щонайменше однієї парламентської фракції. І саме вона (спецоперація) була реальною зрадою, а не брехлива і демагогічна «торгівля на крові».
Проблема лише в тому, що повернення цих підприємств Україні в рамках мінських переговорів буде зрадою ще більшою. Тому що єдиною оплатою, котру приймуть московити за цю поступку, буде суверенітет України, принаймні, певна його частка. І це точно не буде для нас ціною прийнятною.
Єдина причина, чому я не закликаю лупашити в дзвони із цього приводу - розуміння, що маємо ми справу з владою імітаторів, котрі не так щось роблять, як створюють вигляд. Їм зі зрозумілих причин важливо продемонструвати Ахмєтову і Таруті турботу про інтереси цих потерпілих від реквізиції олігархів - от вони і товчуть із чекістами воду в ступі, зображуючи гарну міну при поганій грі. Насправді ж, ніякого прогресу там немає, та й не погодиться Путін без дуже важливих причин на утиски головного бенефіціара реквізиції - Медведчука.
Принаймні, я на це дуже сподіваюся
Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments