emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Квартальство

Друзі, вимушений зізнатися, що я увесь цей час був неправий щодо Зеленського. Він виявився людиною слова

На тижні Комітет виборців України підрахував, що за рік у владу потрапило не менше трьох десятків кварталівців. Тобто це люди, які безпосередньо працювали в “Кварталі”, або є їх знайомими, друзями, родичами. Безперечно, всі як на підбір професіонали в тих сферах, в яких отримали посади. Усі пройшли конкурси і відбори, а їх стрімке кар’єрне зростання ніяк не пов’язане з Зеленським. Один Юзік чого вартує. Гігант думки і батько українського парламентаризму.

Однак, ви можете подумати: “як же так, Зеленський обіцяв, ніякого кумівства!”. На жаль, ви не точно передаєте його цитату. Більше року тому, тоді ще кандидат в президенти Володимир Зеленський, у відеозверненні дослівно сказав таке: “Кому подобається, коли президент призначає на посаду свого кума, чи армійського друга”.

Давайте подивимося на список кварталівців, які абсолютно чесно і справедливо зайняли свої посади. Жодного кума Зеленського чи армійського друга серед них нема. Насправді, кум президента Олександр Пікалов досі залишається в “95 кварталі” і продовжує тримати на своїх плечах український гумор. Армійських друзів ви також не знайдете, бо як добре знає вся країна, Зеленський не служив.

Отож, вмикайте критичне мислення і аналізуйте факти. Ніякого куміства нема. Є квартальство. Зеленський нікого не обманював. Його слова знову вирвали з контексту і невірно потрактували. Та і в принципі, він вам нічого не винен, я нагадаю.

Давайте краще подякуємо Зеленському за те, що стримав своє слово і перетворив державу в сервіс. В сервіс по обслуговуванню своїх інтересів та інтересів наближених до нього.

Subscribe

 • Швидко

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 9 мин. · Суд у Страсбурзі відхилив перші вимоги РФ до України - у…

 • "Та сторона.."

  Мироненко Анатолій 23 июля 2020 г. · Natalka Mishchenko 2 год · Військового медика вчора поховали…

 • Зеленый позор разгорается

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 15 ч. · Генпрокурор Молдовы официально заявил, что к похищению Чауса…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments