emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Щоб не побили морду...

Грузинський кокаїнум ніяких реформ робити не буде, це навіть зайве повторювати. Та тут важливо, що весь їхній "Виконавчий комітет реформ" Зеленського це пил в очі. Не важливо: очолює цю шарашкіну контору Саакашвілі, сам Лі Куан Ю чи хоч Ісус Христос. Реформи має робити ВСЯ влада.

Попередньою редакцією було передбачено рівень співголови Виконавчого комітету реформ - один із заступників Адміністрації Президента, один з членів Кабінету Міністрів, голова одного із комітетів Парламенту. Тобто люди наділені реальними повноваженнями, або обрані народом.
Рівень голови комітету реформ Зеленського - якесь нєкто на громадських засадах, яке очолює комітет одноосібно.

Результат з самого початку очевидний.

Зеленський це людина, яка живе по принципу: зараз відволікаємо увагу, потім - придумаємо якось відволікати увагу по-іншому. Зараз він крикне вам "Слава Україні!" і, доки ви набираєте повітря для гасла у відповідь, він вже радий, що не б'ють. Потім він вам помахає обіцянками реформ перед обличчям. А насправді йому просто треба постійно щось вигадувати, щоб не побили морду.

Subscribe

 • Куди ми йдемо

  Yurii Karakay 18 ч. · Вибори на Московії визнані недемократичними Євросоюзом, Британією та Сполученими…

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments