emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Слуги совєцького народу

Після того, як Слуги провалили постанову про спільну відповідальність двох диктаторських режимів за початок Другої світової війни, один із пристойних майданівських людей, котрий якимось дивом опинився в лавах цієї фракції, пояснив це «розгубленістю» владних депутатів від криків і тиску своїх колег (Бужанського, Дубінського). Аж тут вийшло інтерв‘ю бігбоса Разумкова і поставило все на свої місця: фракція не голосувала, бо «народ України не вважає СРСР агресором». Іншими словами, совок - це і є офіційна ідеологія партії. А всі винятки - просто негласний компроміс із пасіонарною україноцентричною частиною суспільства, аби не викликати надмірної люті і акцій громадянської непокори.
У рамках цього совєцького наративу й досить прохолодне ставлення влади до геноциду киримли 1944 року, пам’ять про який ми вшановуємо сьогодні. Та й реакція на нинішню трагедію корінного народу Криму, який вчергове позбавляють батьківщини, є досить чітким маркером «наших» (україноцентричних) і «їхніх» (совків і кремлівських холуїв-малоросів). Саме тому Зеленський у офіційній заяві сьогодні уникає називати своїми іменами винуватців депортації, а в рамках обмінів «усіх на всіх» нам за останній рік нікого з ув’язнених із політичних мотивів кримських татар не повернули.
Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments