emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Трагедія Зеленського

Особистою трагедією Зеленського є те, що він змушений триматися в межах політики, яку побудував Порошенко. Рух до ЄС і НАТО, децентралізація, побудова української церкви, війна за ментальну та фізичну незалежність від Росії ― це історичні та далекосяжні речі. Це стратегічний напрямок, закладений Порошенком. Можливо, Зеленському і хотілося б розвернути все на 180 градусів. Але це уже не можливо.

Тому, я лишаюся оптимістом навіть в часи найбільшої зради. Зеленський може створити умови для реваншу, але він не пройде. Зеленський може загравати з Росією, але європейський напрямок безальтернативний. Зеленський може валити державу, але не знищити до кінця.

Рекомендую зараз перечитати передвиборчі програми кандидата в президенти Порошенка у 2014 році і кандидата в президенти Зеленського у 2019 році. Пройдіться по тексту і порахуйте скільки з цих обіцянок виконав один і скільки інший. Так, щоб без обмовок і по чесному, Зеленський не виконав жодної обіцянки! Жодної! Натомість, Порошенко в складних умовах не тільки виконав значну їх кількість, але й визначив стратегічний розвиток країни на роки вперед.

Той, хто грав президента, ніколи не зможе порівнятися зі справжнім президентом. Зеленський приречений постійно порівнювати себе з Порошенком і постійно програвати. Саме тому увесь негатив його оточення спрямований проти нашої політичної сили. Саме в нас вони бачать єдину непримиренну опозицію. І саме в нас вони бачать потенційну загрозу їх владі. І правильно роблять.

Тримаємо стрій, друзі!

Subscribe

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Хоч паржьом...

  Volodymyr Omelyan 3 ч. · Ось і Чаус «знайшовся» в романтичному українському селі з…

 • Горе -розвідники

  Карл Волох 2 ч. · А я ж казав, що тут вам не Москва й не Рязань, і що жоден дурень у спецслужбах не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment