emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Де сенсація? Де сюжет? Де драматизм?

КГБіст і проросійський депутат Деркач оприлюднює "розмови" президента України з віце-президентом США.

Ще раз.

КГБіст і проросійський депутат Деркач оприлюднює "розмови" президента України з віце-президентом США.

Лише цей факт підриває всю довіру до викладених нарізок. Де б він взяв такий запис? Правда, цікаво? Та й навіть з того, що виклали - жодної новини. Те, що Байден вимагав замінити Шокіна - давно не новина. Те, що на кону був 1 мільярд доларів американської допомоги Україні, яка постраждала від регіоналівського ворья (з яким Деркач тісно працював), і від агресії РФ - теж відомо. Те, що Коломойський є скалкою в дупі - це ще м'яко сказано.

Вже і сфабрикувати щось путнє не можуть? Де сенсація? Де сюжет? Де драматизм? Лише стара нав'язла в зубах російська пропаганда про Україну та нова спроба посварити Київ і Вашингтон. Ще й Зеленського опустили - на фоні його розмов з Трампом, навіть художній компілят не зміг принизити дипломатичного рівня Порошенка, який розмовляє з візаві на рівних. Порівнняння просто не існує.

Але Москва, яка організувала цю історію, витягне з неї максимум користі. Особливо з огляду на нездатність і небажання нинішньої української влади опиратися комплексним антиукраїнським спецопераціям Кремля.

Коломойському ця історія теж в масть - йому треба показати себе жертвою "підступних американців", які розслідують мільярдні відмивання коштів скалки в дупі.

Єдина, хто постраждає - Україна. Черговий міжнародний скандал. Чергова спроба вплинути на американські вибори. Тоді Лещенко, тепер - Деркач. І в нюанси реноме цих персоналій особливо не вникатимуть - ні тоді, ні тепер. Важливими будуть тільки наслідки.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments