emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Масштаби змови

Коли минулого тижня Руді Джуліані оприлюднив у себе в Твіттері «інформацію» про 100 мільярдів доларів, котрі Порошенко вкрав у Україні, розділивши їх 30 на 70 із Байденом-Керрі-Клінтон, я це трактував як просто ознаку старечого маразму в заслуженого (в минулому) політика і юриста. Люди більш обізнані з реаліями Білого дому висловили припущення, що дід тупо намагається повернутися до трампової цицьки, від якої той його відлучив останнім часом.
Після прес-конференції Деркача це вже не виглядало так безневинно, бо неофіційний доступ до запису переговорів двох вищих посадових осіб і їх оприлюднення - привід для серйозного розслідування, і екс-чекіст-регіонал повинен був мати дуже серйозні гарантії безкарності, щоб на це наважитися.
Але реакція Венедиктової-Зеленського показала масштаби змови і планування спецоперації значно серйозніші. Більше того, початок слідства по «держзраді Порошенка» (де одним із основних фігурантів є кандидат у президенти США) й одночасне ігнорування факту розголошення конфіденційної і чутливої для держави інформації вказали й на ймовірне джерело цього витоку.
Я не знаю, хто той геній, котрий порадив Зеленському влізти в історію, яка, найімовірніше, виллється для нього в політичну проблему і навіть особисту катастрофу (зокрема, американці цілком можуть почати розслідувати давно відому участь Кварталу у відмиванні вкрадених Коломойським коштів Привату). У мене враження, що нарадити таку дурню ніхто з оточення не міг. Це особисте рішення Зеленського, котрий за останній рік довів, що в його «політиці» є лише одна константа - обсесивна ірраціональна ненависть до Порошенка, заради якої він готовий ризикнути і країною, і навіть собою
Subscribe

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • СБУ при Грицаке. СБУ при Баканове:

  Аркадий Бабченко 3 ч. · СБУ при Грицаке: Получает информацию, что на территории Украины хотят убить беженца…

 • Цікавий вигляд

  Валерій Прозапас 3 ч. · Цікаво зараз виглядає українська міліція, після показового вбивства білоруса в…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments