emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Росія, США та Бєня

1 ч.
Рівно рік тому я написав, що вкрай стривожений ситуацією з судами проти нього в США і Великобританії (недавно додався Ізраїль - К.В.) Бєня виставив на продаж свій головний актив - нового українського президента. Саме цим пояснювався перехід екс-патріота Коломойського до відверто кремлівського зовнішньополітичного наративу. Відтоді стало ясно, що Захід купувати нічого не збирається, а ситуація в судах тільки погіршується. Хитромудра схема, яку використали в штаті Делавер, дозволила при розгляді звичайного цивільного позову застосувати норми спеціального антимафіозного законодавства (RICO) і це мінімізувало ймовірний вплив відповідачів на суддів, свідків та офіцерів суду.
Ми ще не знаємо, коли там винесуть рішення. Але те, що в Коломойського почався зворотній відлік - факт. Це практично означає, що єдиним можливим порятунком для нього стає Росія. І в мене немає сумніву, що певні контакти з Кремлем там уже йдуть повним ходом.
Тому всім слід бути готовим і до нових «викриттів» типу американських біолабораторій чи антибайденівських плівок.
На цю агонію можна було б дивитися навіть із певним задоволенням, якби не ризик втратити підтримку головного союзника України.
Subscribe

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Цинизм

  Печерский холм ​​ 🏛️Источники сообщают, что в Офисе президента придумали гениальный по своему цинизму план, как использовать нехватку на всех…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments