emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Простота хуже воровства

А давайте я вам поясню, чому в міжнародній політиці «простота хуже воровства».
Наївні люди після скандалу з плівками питають: «Як він міг втрутитися в американські вибори? А що буде, як Трамп цю кампанію програє, а президентом стане Байден?»
Насправді, я хочу вам нагадати, що вибір свій Янелох зробив ще в тій славнозвісній бесіді з Трампом, яку американці восени оприлюднили. Чи ви забули, у зв‘язку з чим він хвалився «100-відсотково своїм» Рябошапкою? Якщо забули, освіжу вам пам‘ять: саме так Зеленський аргументував свою спроможність порушити справу проти Байденів і тим допомогти Трампу виграти вибори. Просто скандал, який після цього розгорівся, дещо затримав виконання обіцянки. Довелося реанімувати старі новини зараз, роздмухуючи скандал за допомогою Кремля. Але те, що в очах Байдена і демократів Зеленський уже давно ворог, навряд чи варто сумніватися.
Але це рівно половина біди. Тому що втручання в американські вибори є гріхом у очах тамтешнього виборця (тим паче, істеблішменту) навіть якщо це втручання - в інтересах «свого» кандидата. Тобто, якби Трамп і переміг, єдиним варіантом поведінки для нього в українському питанні буде - максимально дистанціюватися від Зеленського. Більше того, діями американський президент буде доводити свою незаанґажованість і відсутність усякої змови з українськими високопосадовцями. Якщо не вірите, прослідкуйте за його поведінкою в російському питанні після скандалу із допомогою росіян на виборах. При всій неодноразово декларованій дружелюбності до Москви, політику Трамп демонструє жорсткішу за нейтрального попередника. І це при тому, що Москва-таки важковаговик міжнародної політики і повністю ігнорувати її нікому не вдасться. А от нас - легко. Тобто, дружбу з Америкою ми просрали не залежно від результату майбутніх виборів.
Всього цього не мало статися, якби мільйони дебілів не вирішили раптом, що керувати країною має такий самий ідіот «із народу», як вони самі
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments