emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Вчьоний

Уважно прочитав актуальну наукову працю "НООСФЕРНО-ОСОБИСТІСНИЙ ПІДХІД У РОЗУМІННІ ПРИРОДИ ГЛОБАЛЬНОЇ КОРОНАВІРУСНОЇ ПАНДЕМІЇ ТА ШЛЯХІВ ЇЇ ПОДОЛАННЯ" від Національної Академії Педагогічних Наук України.

Особливо врізалися в душу, або, як я тепер кажу, в мою космологічну особистість, наступні слова: "хоча в умовах коронавірусної пандемії реальна демократія в умовах ринкової економії демонструє недостатню спроможність у протидії загрозі, і тому виникає необхідність в їївдосконаленні і трансформації у ноодемократію".

Дякую Семен Есилевский (Semen Yesylevskyy) за важливий внесок в інформаційний вимір ноосфери, який виражався в тому, що він знайшов цю надзвичайно важливу роботу і дав на неї посилання.

Якби не це, я був би вимушений охуївати з інших проявів людської тупості, мракобісся і шизофазії. А так охуїв з цих.

Надзвичайно корисний посібник. Дає розуміння, куди рухається академічна наука, і чому дітей українського Ілона Маска будуть звати не X Æ A-12, а Сысой Пафнутьевич и Макдональд Карлович.

Посилання на йобане цейво - в першому коменті. А я пішов розвивати в собі "високу вчинкову ноосферну культуру руху особистості у складному глобальному культурному просторі та часі".

П.С.: автор роботи, професор Валентин Рибалка, як мены вдалося дізнатися з вікіпедії, ще в 1982 році захистив кандидатську дисертацію «Психологічні особливості процесу синтезу при конструюванні технічних об'єктів». Тобто це його системна позиція протягом уже сорока років.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments