emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Лівацька нечисть

Перший (з п‘яти запланованих) іранський танкер із нафтою прибув до Венесуели. Країна з одними з найбільших покладів нафти в світі вижебрала в іншої (котра теж під міжнародними санкціями) трошки сировини, щоб якось перекрити тотальний дефіцит пального. Дуже раджу пам‘ятати про це українцям, які щоразу згадують про розкуркулення олігархів як найліпший спосіб підняти рівень життя народу.
Адже в 2007 році саме це зробив Уго Чавес, націоналізувавши нафтогазову галузь, котра була основою всієї тамтешньої економіки. Певний час, доки ціни на нафту були на піку, вся світова лівацька нечисть розповідала про великі успіхи «боліваріанської» економіки і соціальної справедливості. Аж поки ціни прогнозовано не впали. І країна в своїх більшовицьких експериментах не дійшла до логічного фіналу - не те що експорту, а навіть власних потріб у паливі (досить скромних через жебрацький рівень життя) венесуельцям сьогодні забезпечити не можуть.
П.С. Я це не на захист українських олігархів пишу - вони в нас рідкісне лайно, якщо чесно. А з приводу «відняти і поділити», що з часом стає чи не основним лейтмотивом народного пошуку справедливості. Котрий, до речі, і привів нам на трон «хлопця з народу».
АПД. Танкер виявився з готовими нафтопродуктами. Переробити нафту вони також уже не здатні
Subscribe

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments