emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Етюд з музею

Я зараз у дворі музею Гончара. Тут чимало людей, багато камер. Співробітниця музею Гончара, моя хороша знайома, дала мені піджак Петра, директора музею, каже: "Він у них там у підвалі, як заручник. У підвалі дуже холодно. І я ніяк не можу випросити у цих силовиків, які охороняють вхід до музею, щоб передати Петру піджак".

Я прийшов з цим піджаком, просив: "Петро людина не молода, цей підвал вологий і холодний. Будь ласка, по-людськи просимо, передайте йому піджак, щоб людина не захворіла під час карантину". Скільки б не просили, скільки б не вимагали, нічого не допомогло. Ніби не люди, а роботи.

Я їм сказав: "Ви ж державні службовці, ви покликані захищати життя і здоров'я людей. Чому ви так підло не хочете передати просто піджак?" І тут немає жодного з поліції діалогу, щоб вони допомогли нам в цьому.

Єдине, що мені залишилось, мені довелося на камеру сказати, що якщо Петро захворіє, чи з ним щось трапиться, ваш Зеленський і ви будете нам ще й за це відповідати.

Тут ллє сильна злива, але ніхто не йде. Ми тут. Підтримайте нас. Зробіть репости. Дуже прошу. Про це люди мають знати, навіть ті, хто голосував за Зе. Бо музей, культура і здоров'я -- це ж українське, а не порошенківське, чи зеленське.

Те, що тут відбувається, це вже повна втрата людяності. Людині навіть у в'язниці передають одяг. А тут ці Зе і зеслуги зовсім людяність втратили. Я таку дикість ще не бачив.

Від себе: Єдине, що мене дивує у дописі цієї зворушливо гарної людини- це очіування гуманності від очевидних людожерів й щире здивування, з приводу того, що вони її, бач, втратили. Людожери неочікувано виявилися негуманними.  

Subscribe

 • Стратегия для Вовы

  Печерский холм ​​ 📈Если вы еще не читали Национальную экономическую стратегию до 2030 г. авторства Кабмина Шмыгаля - искренне рекомендуем.…

 • Дайджест останніх звершень

  Валерій Прозапас 1 ч · Лише за кілька днів з'ясувалося: На дороги до курортів Коломойського було…

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments