emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Шість пострілів, і всі в молоко...

Шість пострілів, і всі в молоко: Зеленський 6 разів дзвонив в ДБР (як заявив А.Герасимов) – і не помогло, наїзд на Порошенка в музеї так і лишився незаконним. Навіть Печерський суд відмовився легалізувати той варварський набіг ДБР на музей.

А нема легалізації – то й всі «вилучені» в доволі екзотичний спосіб документи недопустимі до прийняття судом в якості доказів. Бо здобуті без дозволу суду в незаконний спосіб.

І спроби «вручити повістки» з виламуванням музейних дверей теж завершились пшиком: бо процесуальний кодекс передбачає цілком конкретну процедуру вручення: слідчим, котрий має дозвіл на процесуальні дії, а не першим-ліпшим умовним двірником ДБР, і за дві доби до зазначеної дати допиту. Тобто, в середу пробувати втирцнути виклик на п’ятницю, а не на суботу, - пряме порушення закону.

Ні, звісно, всі ці помилки двійочників і дилетантів можна спробувати списати на те, що ДБР зараз навіть директора не має – є «вахтові» в.о. директора Бабіков і Соколов по черзі. Але коли представники ДБР тупо пруть буром, порушуючи всі можливі посадові інструкції, процедури кодексів і закони, то відсутність нормального начальства не виправдання.

І зауважте: це дії щодо п’ятого президента здійняли скандал і є шанс на відновлення законності (і то – тільки шанс). Хтось сподівається, що дії щодо менш значущих і подразливих для Зеленського осіб зазвичай пристойніші і законніші? А от шансів на обстоювання своїх законних прав в громадян без статусу президента набагато менше.

Коротше, нам з такими «приголомшливими успіхами» не тільки НАБУ і САП, але й ДБР треба розпускати повністю і переписувати правові основи діяльності.

Від себе: Всі ці НАБУ , САП,  ДБР + Антикоруппіійний суд- це варіанти ЧК. Нічого іншого запалені мізки гуманітарних американських вчьоних винайти не здатні. Мій американських колега,  фізик, син чеських емігрантів з часів придушення Празької Весни каже: "Комунізм існує зараз лише у КНДР, КитаЇ, на Кубі та на гуманітарних факультетах американських унверситетів..."

Звісно  пройдисвіт, що дірвався  до влади й намається будь-що її зберігти ,   використовує ці зручні інституції для придушення опозиціії.

Subscribe

 • Слуга народу-проти народу

  Victor Tregubov 1 ч. · Тут сторонники одного кандидата просят вызывать полицию при виде определенных листовок. Люди, надо…

 • Що їм робити?

  Андрей Луганский тут Forwarded from Марія | Мадзігон ​​Взагалі не новина. Це було дуже очікувано, що рейтинг «Слуг народу» падатиме.…

 • Що таке еталонний дебіл

  Карл Волох Вчера в 02:06 · А давайте, я вам поясню, що таке еталонний дебіл. Це коли голова…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments