emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Чудовиська

Я від учора стримувалася, щоб не писати про це, але таки напишу, горить воно на пальцях усе.
Колись на мою знайому напав гвалтівник. Вона вспіла заскочити в сусідній під'їзд, але за нею забіг і нападник. Вона кричала, просила про допомогу, стукала у двері. Каже, що не сподівалася, що хтось вийде, але дуже сподівалася, що хоч хтось викличе міліцію, хоч хтось подзвонить до мами. Будинок старий, всі один одного знали. Ніхто нікуди не подзвонив. Ніхто не вийшов.
Пізніше ця моя знайома виїхала звідти і не повертається, і жахалася кожного із колишніх сусідів. Вона сказала тоді так... "Кожен з них, з тих, хто вирішив не втручатися, промовчати, зробити телевізор голосніше - мені здавалося, що це всі вони на мене напали. Виходжу з дому, а там тьотя Наташа, якій я гупала і кричала в двері, іде і каже "прівєт, Лєночька" і мені здається, що я все це проживаю ще раз".
В кагарлицькій історії мене страшенно жахають люди, які були вольними чи невольними свідками і стали співучасниками бо не зробили нічого.
В оцій історії журналістського уєбанства мене вразив не юний горобчик Святик, який поїхав зазирати у спіднє жертви. І не Наталія Нахлібненамажеш-Мосейчук. І тим паче не редактор, який погодив і пустив цей сюжет. Мене вражають, жахливо вражають їхні колеги. Так-так, ви чесні, добрі, хороші, це ви точно, як ті менти, які слухали як за стіною вбивають і гвалтують жінку і нічого не сказали. Ваш редактор, той нещасний Святик, ваша Мосейчук повторно на всю країну гвалтували жертву страшного злочину, а ви лишилися за стіною і нічого не зробили щоб це спинити.
Я розумію рейтинги передусім, ТСН вражає. Але ж колись заради вражень ви власну мамку в ефірі трахнете.
Subscribe

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment