emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Аваков

Людина, котрій я схильний довіряти, розповіла нещодавно про зустріч із представником західної розвідки, котрий познайомив українських співбесідників із «планом урегулювання» з 12 пунктів, який Козак довів Єрмаку. Серед них - відставка Авакова та тюремний термін Пастору. Схоже, він (план) починає виконуватися, найсумніше - нашими руками.
Сотні людей висловили обурення з приводу подій у Кагарлику. І майже ніхто не звернув уваги, наскільки блискавичною і безпрецедентно жорсткою була реакція на них керівництва НП та МВС.
Сотні людей відписалися на теми перестрілки в Броварах. І ніхто - про те, що всіх її учасників вже затримано і арештовано.
Сьогодні Авакову вже дружно приписують «мінера» з мосту Метро. І від цього звинувачення відбитися буде найскладніше - через його цілковиту абсурдність.
Цікаво, скільки з порядних патріотичних людей, котрі беруть участь останні дні в атаках на Авакова, розуміють, що діють у повній відповідності до плану Єрмака?
Скільки з них пам‘ятають, що мова йде про коменданта Майдану, в активі якого придушення (безкровне) «русской вєсни» в Харкові, організація і озброєння добробатів, створення Нацгвардії тощо?
А скільки з них усвідомлюють, що, в разі, якщо цей план (Єрмака) буде реалізований, на місце міністра ВД прийде черговий Бабіков (Соколов, Венедиктова), котрі секунди не забаряться віддати наказ стріляти по учасниках наступного Майдану, без якого, очевидно, вже не обійдемося?
Ми так довго висміювали різних корисних ідіотів з числа 73 відсотків, котрих московські ляльководи використали для усунення Порошенка і приведення до влади слабкого і некомпетентного Янелоха, що й не помітили, як нас самих почали юзати в аналогічній грі.
Subscribe

 • ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko . 2 ч. · ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ Вообще, очередной крах…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Чергова методичка

  Валерій Прозапас 13 ч. · Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments