emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Полювання

Результативність роботи українських правоохоронців у справах щодо політичних противників Янелоха визначаються двома основними факторами.
З одного боку, вони категорично не готові сказати «ні» на вимогу преЗЕдента відправити за грати когось із людей, яких він призначив своїми ворогами і злочинцями. Звідси - численні розслідування проти того ж Порошенка, в яких ДБР та ОГПУ виглядають не лише юридично жалюгідними, а й, місцями, відверто антидержавними.
З іншого боку, результативність усіх цих дій вкрай невисока, тому що йти на відверто незаконні підозри чи обвинувальні акти в політично мотивованих справах прокурори і слідчі часто не готові (винятки є, але нечисленні). Причина проста - вони не вірять, що ця влада надовго, і воліють не ставити свої підписи під документами, які невдовзі вилізуть їм боком. А значить, Зеленський, попри всі зусилля й повсякденну увагу до цього питання, потрібного собі результату не отримує.
Єдиним виходом із цієї ситуації для Венедиктової енд Компані є піднімати «градус» розслідувань, залучаючи до нього все вищих посадових осіб.
Якщо пам‘ятаєте, я не так давно розповідав, як, втративши надію на дніпропетровських правоохоронців, до Дніпра відрядили з сусідньої області відомого своєю безпринципністю Степана Божила - накопати хоч щось путнє на опозиційного мера Філатова. Після двох місяців безрезультатних «копань» його довелося замінити на цілого заступника Генпрокурора Любовича - креатуру Коломойського, котрий має свій власний рахунок до Філатова. Любович, заїхавши до обласного центру, негайно випхав у відпустку нещодавно призначеного обласного прокурора Панченка (як такого, що не забезпечив «результату» по Філатову), а заступника Соскова, навпаки, з відпустки відкликав. І сьогодні в Дніпрі всім правоохоронцям, аж до рівня дільничного міліціонера (чи як їх там по-новому кличуть) відомо, що група прокурорів з ОГПУ проводить «співбесіди» з усіма охочими на тему «компромат на Філатова». Не нарили на будівництві моста - взялися за дороги, за метро, за парки. Все згодиться, аби лише зачепити на гачок популярного бунтівного мера, та ще й особистого ворога Бенціона Валерійовича.
Схоже, наступним кроком по підготовці до місцевих виборів (в яких Філатов беззаперечно лідирує) буде відрядити до Дніпра саму Венедиктову. Хіба не для особистих вендет Зеленського Коломойського ми утримуємо на свої податки цю шарашкіну контору?
П.С. До речі, при новій владі всі потихеньку забули, що функції слідства прокуратура за Конституцією позбавлена. Та й справи по корупції такого рівня - виняткова підслідність НАБУ. Але поставити туди свою Венедиктову чи Бабікова поки що не вдалося. Тому ліпити заказушку на Філатова доводиться «господарським способом».
Аж доки ми не прийдемо спитати з них за все
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments