emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Брехливі холуї

Після порожньої і беззмістовної поїздки Зеленського у Хмельницьку область, місцева обласна державна адміністрація раптом взялася оббріхувати «Європейську Солідарність». Виглядало це, як спроба прикрити явні проколи: бо костюми медиків, які постановочно фотографувалися із Зеленським, виявилися один в один з тими, які я сам від ЄС і Фонду Порошенка передав в місцеву опорну лікарню. Співпадіння?

Голова обладміністрації Dmytro Gabinet не знайшов нічого кращого, ніж публічно заявити, що ми нічого не передавали лікарням Хмельниччини. Хочу пану головному адміністратору відповісти одне: «нічого» - це те, що привіз із собою Зеленський. Зате повіз назад два чіткі випадки порушення антикорупційного і протиепідеміологічного законодавства. Одне тягне навіть на кримінал.

Відео з доказами передачі багатьох засобів медзахисту від ЄвроСолідарності лікарням області очільник ОДА, напевно, вже бачив - тегали. Якщо раптом ні, покажу особисто наступного тижня. Заплануйте час, пане Габінет, на наступну п‘ятницю, 12 червня об 11:00. Чекатиму вибачень за брехню і раджу не ховатися - все одно зустрінемось.

Ну і наостанок: тепер нарешті зрозуміло для чого знімаються відео кожної передачі засобів медзахисту? Для звіту і для захисту від неправди кабінетних підлабузників, що дбають лише як вислужитися перед начальством.

Один бреше, що їхні лікарні не приймали захисні засоби для медиків від "Фонду Порошенко", інші забороняють лікарням їх приймати - яскравий приклад на що перетворилося державне управління.

Насправді за абсолютно такою ж хворобливою логікою деградували всі сфери життя держави.

В армії - паркет та совок.
В поліції - міліція.
В економіці - бабушка прієхала.
В міжнародних відносинах - Моніка.
Замість розвитку країни - реванш.

Що вони хочуть цим довести взагалі?

Від себе: за жодного попереднього ураїнського президента рівень публічного холуйства не сягав такого безсоромного гротескного рівня, як за Зеленського. Ну хіба можна уявити навіть найодіознішого Табачниика, який казав би про Кучму, що той "найвеличніший діяч сучасності"?! Чи Львочкина про Януковича?! Федорович та Данілич сприйняли би це як знущання...А тут,  мабуть, всі знають, що Клоун таке  хаває з насолодою

Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments