emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Комплекси

Зеленський в інтерв`ю УП: Принципово у Facebook не ходжу через армію ботів Порошенка.

Боже, воно ще сцикотніше, аніж я думав. Розумію, що в Аднакласніках йому ментально комфортніше, але так по-дитячому виставляти напоказ свої пубертатні комплекси стосовно П`ятого президента - діагноз латентної світлобоязні та порохозалежної діареї.
Володєнька, треба звикати, що з кожним днем тих, кого ти називаєш "порохоботами", буде ставати все більше, а прихильників з кожним відосіком все менше. Тут ні Мендель, ні Єрмак, ні закон про першу леді вже не допоможуть. Ростов, only Ростов - іншого порятунку від порохоботів нема і не буде. Амінь.

Зе-логіка, або що робити, коли:

👉🏼 МВФ погіршує прогноз для української економіки до -8,8% падіння ВВП.

👉🏼Рекордна діра в держбюджеті сягнула 300 млрд грн.

👉🏼Понад півмільйонна безробітних.

👉🏼 Відсутність належного соціального і матеріального забезпечення медичних працівників під час пандемії.

Правильна відповідь: дзвони Венедіктовій, нехай вона терміново виписує підозру Порошенку! Via TG Зелені чоловічки.
* * *
☝️Бачили відосік від ДБР, де воно демонструє уривки виступів "95 кварталу", та заявляє, що Порошенко у своїй діяльності "прикривається порохоботами"? Якщо це дійсно ОФІЦІЙНЕ відео поважної державної організації, хочу ОФІЦІЙНОГО пояснення, який сенс влада вкладає у поняття "порохоботи", чому вона вдається до принизливої сегрегації громадянського суспільства за створеними у Кремлі ознаками, переслідує опозицію та методично порушує чинне законодавство?

☝️В принципі ж, краще прикриватись розумом, адекватністю та високим IQ (читай - порохоботами), аніж українофобією, дилетантством та безпринципністю (читай - портновими, сівохами, венедіктовими). А ще коронавірусом та пубертатними комплексами ображеного підлітка, який ніколи не сягне чеснот свого попередника. От і біситься...

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments