emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Психологічний етюд

В інтерв'ю Зеленського УП (https://bit.ly/3dVm6yp) єдиний цікавий фрагмент стосується ставлення до Порошенка.
Коротко так:
1. Всі передвиборчі "наїзди" на Порошенка ("вбивство брата", тощо) - або цього не було, або Зеленський про це нічого не знає. Всі передвиборчі "наїзди" на Зеленського - незмивна особиста образа.
2. Порошенко після виборів неодноразово пропонував Зеленському "знайти порозуміння", "допомогу на міжнародній арені", "забути все, що було", разом "щось робити для країни". Але ніт. Категорична відмова з боку Зеленського.
Чому?
3. Бо з Порошенком "не можна домовлятися". Бо "він досвідчений маніпулятор" і... "досвідчений політик".
Що цікаво:
домовлятися можна з Хорошковським, з Саакашвілі, з Аваковим, з Коломойським (хоча не завжди складається), навіть з Путіним (!);
лише з Порошенком не можна.
Крім цього, у цьому інтерв'ю цікаво лише одне: жодного слова про Юрія Бойка та Юлію Тимошенко (№№ 3 та 4 останнього "президентського рейтингу" - https://bit.ly/2AWvVgY). Не знаю, чи то УП не схотіла питати, чи то Президент не схотів відповідати.

Від себе: Зєля типовий носій російсько-радянської ментальності. Головним владним інструментом  він бачить репресії проти своїх опонентів. Ні в які інші інструменти він цілком щиро не вірить. Через це, він для себе жодного іншого сценарію, окрім  посадки Пороха, не бачить. У   його світосприйнятті, це питання його власного виживання. Відповідно. він сам себе налаштовує на люту ненависть до Пороха,  аби не мати тут ніяких людських почуттів.
Subscribe

 • Браслет

  Валерій Прозапас 16 ч. · З Юлії Кузьменко зняли електронний браслет. По хорошому його треба надіти на…

 • ЧИСТО СОВЕТСКОЕ УБИЙСТВО

  Игорь Яковенко Кто убил Виталия Шишова: КГБ или ФСБ, Лукашенко или Путин. Почему спецслужбы России и Беларуси так вольно дышат в Украине. Есть…

 • Відняло пальці?

  Оксана Бучинська Вчера в 18:07 · Відомим блогерам і блогериням відняло пальці , чи руки повністю ? Всі мовчать…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment