emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Славік

Рік тому я витратив достатньо багато зусиль, щоб переконати, здавалось би адекватних людей, в тому що Славік - це собаче лайно.
Багато хто в моїй позиції бачив "інтереси партії", багато хто - гроші, багато "не взяли в Голос", були й такі що розказували, що все це через бан в твітері)
Але і задовго до виборів, і впродовж року після них, і зараз, моя думка щодо цього "дєятєля" не змінилась і залишилась такою ж.

В мене немає жодних особистих претензій до Славіка, до його "творчості".
Всі мої претензії стосувалися того, що ця істота впродовж останніх 6 років боротьби за незалежність методично руйнувала мою Україну.

Спершу, абсолютно неприйнятним не тільки для мене, а й для суспільства вцілому, малороством, спробами братання з вбивцями.
Потім істота, яка мала значну суспільну підтримку, замість того щоб використати її для розбудови держави, почала обгаджувати проукраїнського президента свінопсячими фейками, руйнувати своїми діями засади державності.
Вже на цьому етапі стало очевидно, що нічого спільного з державним діячем воно не має. Хайпувальник, дурень, Юрась Хмельницький.

Закінчилося все теж логічно.
Істота обманом відібрала голоси в єдиної справжньої опозиції, провівши у владу щось незрозуміле з добавленою вартістю нуль, чим дозволила сформувати контрольовану безпредельну монобільшість.
Істота привела до деградації багатьох адекватних людей, що почали заперечувати реванш гусні і як зомбі повторювати висери "Все буде добре!", нічого не роблячи для спротиву реваншистам.
І істота, зробивши свою брудну справу, злилася, навіть не прибравши за собою і не вибачившись.
Хто ж тепер лайно за тобою має прибирати, реформатор ти наш, антікоропціонєр?

Рік тому, спілкуючись, переконуючи інших, я не мав жодного сумніву, що всн буде саме так.
То ж ця історія, сподіваюсь, навчить багатьох, що не можна розмінювати Україну на лайно собаче, навіть якщо його загорнули в яскраву обгортку.

І ще: зла ні на кого не тримаю і бігати доводити свою правоту не буду. Але закликаю повернутись до реальності і зрозуміти, що не буває чарівників і нам з вами потрібно буде тяжко працювати, щоб відбудувати те, що зруйнували ці клоуни.

Subscribe

 • Цифри

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 11 ч. · ЦИФРИ ЗАМІСТЬ ПРОПАГАНДИ. Зранку читаю новину, розміщену на…

 • Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше?

  Алексей Копытько 1 ч · Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше? Тут все просто до безобразия - создаётся…

 • Ню-ню-ню

  Карл Волох 1 ч · - Ню-ню-ню, - погрожують німецькі політики, зокрема, наступник Меркель Армін Лашет, - нехай…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments