emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дурень Вова

"І навіть пройде 10 років, він буде вважати, що він єдиний, який щось там зробив для України, а всі інші ніхто" (Зеленський про Порошенка).
ОК
Ну, "всі інші ніхто" - це, звісно, перебільшення; але вже зараз можна точно сказати, що головне зробив для України Порошенко, і що залишиться таким навіть якщо пройде 10 чи 100 років.
1. Угода про асоціацію з ЄС.
Звісно, тут заслуга ПП невелика, бо угода вже була готова; але підписати випало йому.
2. Безвіз.
Отут, якби не ПП, Україна, цілком можливо, не мала б безвізу і досі. Це був не просто крок, а прорив у напрямі, визначеному угодою про асоціацію.
3. Томос.
Третя найважливіша подія в історії київської православної митрополії за 1000 років її існування - одразу після її заснування за часів Володимира та її відновлення за часів Сагайдачного. І, знов-таки, якби не ПП, Україна, цілком можливо, не мала б православної автокефалії і досі.
*
А які три зіставні за своєю історичною вагою кроки ви чекаєте від Зеленського?

Від себе: Вова, як це і притамано недолугим людям, меле зайве, розкриваючи власні таємні думки та підсвідомість  на шкоду собі. Бо ж Порох ніде ніколи нічого подібного не казав. Це Вова сам думає, що Порох
"єдиний, який щось там зробив для України, а всі інші ніхто" .І сам би про себе так казав би, якби поталанило зробити бодай соту долю від  здобутків Пороха. Він  заздрить Порохові, необережно визнає  наявність в того досягнень й  незграбно обріхує, вигадуючи якісь неіснуючі  прояви пихи в того
Subscribe

 • Відповідь солодкоголосим брехунам

  Сергей Высоцкий 4 ч. · Бачу, як мережею ширяться різні гіпотези щодо вбивства очільника «Білоруського…

 • Вероятность

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 30 мин. · Суд по делу Шеремета исследовал экспертизу походки женщины,…

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments