emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ДЕ НАША РУЇНА

ДЕ НАША РУЇНА
Цікаво, хоч хтось з електорату "Слуги народу" відчуває свою особисту відповідальність за нинішню правову вакханалію ДБР-ГПУ?

Цікаво, хоч хтось з тих, хто у 2014-2019 роках всі здобутки влади або ігнорував, або сприймав "як належне", а будь-яку інформацію про помилки і провини тієї влади розносив якнайгучніше, навіть якщо ця інформація була брехливою - хоч хтось з них зараз визнає, що припустився дисбалансу гіперкритичності з прикрими (дай Бог щоб не фатальними) наслідками для країни?

Дискусія під моїм попереднім статусом наводить мене на сумні припущення: (а) ніхто, і (б) ніхто.

Ніхто ні в чому не винен, крім окремих політиків; "виборець взагалі не може бути винним за свій вибір", виборець навіть "не має жодної політичної відповідальності", а критики влади, байдуже правдивої чи ні, навіть за часів війни "забагато не буває"...

Ось вона де, наша руїна. Саме тут, а не в діях відвертих ворогів України. Бо від тих, принаймні, годі чекати чогось іншого.
І поки ми цього не усвідомимо - руїна триватиме. Вибачайте за песимістичний прогноз, але це я, можна сказати, вам гарантую.

Щиро дивуюсь, як багато проєвропейських, за їхніми власними деклараціями, політиків і активістів, втрачають розум, сумління, правдивість чи відчуття справедливості (потрібне підкреслити), щойно мова заходить про Порошенка.

"Європейська правда" свого часу закликала: "Не давайте Порошенкові безвіз і фінансову допомогу!" (https://bit.ly/2UWK9W9). Тобто, безвіз, звісно, нам потрібний, але ж не можна стерпіти, щоб українці отримали безвіз з рук клятого Порошенка! Адже він ще е-декларації недоробив, тож най краще нарід ще потерпить. Але наперед заявляємо, що в зриві безвізу та безгрошів'ї буде винний Порошенко, а не ті, хто закликав не давати йому безвіз та гроші!
Наше щастя, що європейські політики виявилися розумнішими за наших ліворуціонерів. Але у 2019 році їхня карта зіграла, разом з іншими.

Зеленський щойно заявив, що Україна прагне членства в ЄС. Але... Порошенка треба посадити. (Точнісінько як Янукович до Вільнюса: угоду про асоціацію підпишу, але Юля сидітиме в колонії, ага).

А ось і "Голос" зганьбився (вже не вперше) примітивною маніпуляцією. Думаєте, хто в Україні побудував репресивну систему? Порошенко, хто ж ще!
Хто там голосував за "Голос"? Порцію лайна замовляли? Їжте, не обляпайтесь.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment