emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Тепер Омелян..

Бачу, що НАБУ вочевидь за вказівки з ОП намагається наздогнати найбільшого корупціонера сучасності Volodymyr Omelyan.
Нове обвинувачення - це пісня! Звинувачують екс-міністра інфраструктури в тому, що Кабінет міністрів ухвалив колегіальне рішення про зменшення портових зборів!
Для чого це було зроблено? Справа в тому, що на відміну від зелених вундеркіндів, які розглядають Україну в якості корита, Омелян займався стратегічною програмою зі збільшення транзитного потенціалу України. Модель консессій, яка буди розроблена в роки минулої влади мала на меті залучити інвесторів до нашої інфраструктури, в тому числі до наших портів.
Логіка підказує, що якщо ви хочете збільшити товарообіг через українські порти, вам треба зробити їх конкурентоздатними. Для цього треба демпінгувати тарифи та збори, бо без цього товаропотік піде не через нашу митну зону, а через митні зони сусідніх країн.
Отже, НАБУ шиє Володі втрати держбюджету у 30 мільйонів через це рішення. Але правда полягає в тому, що ніякої втрати не було. Товаропотоки не збільшуються автоматично. Для того, щоби зробити наші порти конкурентними треба для початку було ухвалити нормативні рішення. Потім логістичні потоки поступово почали переорієнтовуватися і вже в наступному році після ухвалення цього рішення бюджет отримав на 20% більше грошей!
НАБУ повинно займатися корупцією. Де тут корупція? Де відкати? Їх немає! Тому що не могло бути в принципі. Великі логістичні компанії ніколи не будуть платити хабарі за те, щоби зайти в наш порт. Навіщо? Якщо є наприклад Румунія? Тут працює тільки економіка та стратегічний підхід до неї!
Якщо Ситник та його детективи так добре розуміються на інфраструктурі і розуміють як ефективніше посилити наш транзитний потенціал, то можливо їм треба піти працювати в Кабмін? Бо з антикорупцією щось виходить не дуже! Адже антикорупційні органи потрібні перш за все для того, щоби ламати схеми у владі. Але ніякої реакції на корупційні скандали в оточенні Зеленського від НАБУ ми чомусь не спостерігаємо.
Доречі, на діяльність НАБУ бюджетом виділяється 1 мільярд гривень на рік! Ці гроші також теоритично можна направити на зарплати чи пенсії. Якщо НАБУ бігає за надуманими обвинуваченнями за колишніми, але в упор не бачить зловживань нинішніх, може треба також почати розслідування щодо втрат бюджету, як гадаєте?
Насправді, в умовах тотальної гегемонії Зеленського всі керівними правоохоронних органів налаштовані саме на виконання політичні команд проти опонентів Зеленського. Бо місце тепле. Нашо їм ризикувати?
І історія Ситника тут - просто ілюстрація давнішньої тези про те, що неможливо на «Запорожець» поставити колеса від Меседесу і розігнатися до 200 км. Бо так це не працює. Корупція зменшується перш за все після зміни суспільних відносин. І шляхом законодавчої роботи, яка унеможливлює саме існування корупційних потоків. Система «Прозорро» вберегла від розкрадання 50 мільярдів на рік без детективів та спецназу!
Немає кращого засобу дискредитації України та такого важливого за своїм задумом органа як НАБУ, ніж участь у політичних розправах на догоду Зеленському!
Господи, відростить собі яйця та зрозумійте, що тупе виконання всіх забаганок Банкової не вбереже вас. Ані від ганьби, ані від відставки!

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments