emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Битва мавпи з гранатою проти танка

Одна із важливих складових успіху Зеленського: «нами, народом, - керують сноби, бариги, корупціонери. Керують не ті і не так. Кухарка чи таксист знають всі відповіді на всі виклики, а навіть якщо не знають - навчаться! Краще 5 років помилок, аніж 50 років саботажу».

Це мав бути тріумф. Але це виявилося фіаско.
Як і більшовики після революції, так і Зеленський зараз мечеться і не знає яких «царських генералів» призначити очолити «Красную Армію», що складається з алкоголіків, наркоманів і грабіжників, де взяти «непманів», щоб вивести країну з кризи.

І продовжує вбивати бюрократію - основу будь-якої ефективної держави, всіляко дискредитуючи її і витираючи об неї ноги. Успіх - це поразка, реформа - це злочин, імітація - запорука просування по службі і наближеності до монаршого «тільця».

Таке ставлення до державних службовців, в теорії, має викликати апатію, небажання йти на держслужбу, відразу до бюрократії серед амбітних і успішних людей.

Але, насправді, такі дії самодура вже викликають опір держслужбовців. Вони розуміють, як має функціонувати державний механізм.
Вони мають власну повагу і виходять зі стану шоку.
Вони здатні прогнозувати і прекрасно знають, як пускати ворожі ешелони під укіс.
А він - поняття зеленого немає, що його чекає попереду з «його помилками».

Битва мавпи з гранатою проти танка

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments