emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Український ідіотизм

Будучи народом бездержавним, українці витворили міф про ідеальну Україну: "садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть реве гарматами Скутара, ревуть, лютують вороги, козацтво преться без ваги, і покотились яничари".

До реальної держави як сукупності державних інституцій (Банкова, кабмін, Верховна Рада і донизу по владній вертикалі) українець ставиться з ненавистю і зневагою, бо до ідеалу вона не дотягує. Всіляко її критикує, вдосконалює та виправляє аж поки не руйнує дощенту. Бо навіщо взагалі та держава коли вона не ідеальна?

Бо який з Порошенка президент коли він і того не зробив, і сього не зробив що я, як стовідсотковий український патріот що щиро любить Україну вважаю конче необхідним? Кажете, не встиг, але зробив ось це і ось те? А я кажу - Асоціація - не така, безвіз - не такий, Томос - це піар, армія - не його заслуга.

І взагалі, чом він не сторукий? чом він не стоокий? чом за п'ять років не направив трьохсотлітню кривду українського народу?

Треба шукати іншого, ідеального гетьмана для ідеальної України. Котра не на Печерських пагорбах а ось тут - лівіше серця.

Закінчується все на Соловках. Там українцеві тяжко фізично, але душа його спокійна. Ніде, окрім лівіше серця, України і справді нема: на географічних картах написано Юго-Западый край, чи Galicja, чи Березький комітат з центром у Лампертсасі. Зате українець точно знає що винні в тому всьому окупанти, що з ними треба боротися, що рано чи пізно воріженьки згинуть як роса на сонці і ніхто не заважатиме запровадити ідеальну Україну.

І справді, за якийсь час українська жадоба ідеалу роз'їдає ворожу владну вертикаль як сірчана кислота, імперія Габсбургів анігілює імперію Романових, Горбачова блокують у Форосі, Україна здобуває незалежність і все починається спочатку.

Subscribe

 • Швидко

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 9 мин. · Суд у Страсбурзі відхилив перші вимоги РФ до України - у…

 • "Та сторона.."

  Мироненко Анатолій 23 июля 2020 г. · Natalka Mishchenko 2 год · Військового медика вчора поховали…

 • Зеленый позор разгорается

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 15 ч. · Генпрокурор Молдовы официально заявил, что к похищению Чауса…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments