emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Тривожно

Кому ще яких доказів треба? Правитель, який довів власний народ до злиднів, обікрав і підкорив країну, а тепер не має на чому заробляти через падіння цін на енергоносії, проте годувати «за свої» нікого не збирається. Для утримання влади і консолідації такої країни, як Росія, з хворим імперським менталітетом, де володарювання над іншими важливіше за розвиток себе, залишається один шлях: війна за «ісконнорускіє» землі, новий хрестовий похід путінсько-гундяєвського талібана.

Зараз іде активна підготовка. На західних кордонах РФ зосереджуються дивізії, в країнах-цілях, як Україна і Білорусь, йдуть інформаційно-технічні операції для розпалювання внутрішніх конфліктів, радикалізації активних груп і полярізації суспільства.

Захід занадто зайнятий собою, щоб відреагувати. США вступають у дуже тяжку і агресивну передвиборчу кампанію, де Трамп робитиме все, щоб зберегти владу і домовлятиметься хоч з чортом заради перемоги. Уривки книги Больона свідчать про його, Трампа, явне домінування приватних інтересів над державними.

На адекватну реакцію поточного президента України сподіватися марно. Будьте готові до самоорганізації, як навесні 2014. Все лише починається.

Понад рік на посаді - президент України досі не мав часу (!!!) визначитись, чи довіряє він Путіну! Після інтервенції, гібридної агресії, анексії Криму - він не мав часу за 14 місяців розібратись! Це Зеленський заявив в інтерв‘ю канадійський «Globe and Mail” - посилання в коментарях.

В Україні немає президента. Є щось невизначене. Але невдовзі ми, українці, не какаразніци, повинні будемо визначитись!

Subscribe

 • ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ...

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 17 ч. · ЯКЩО НАЗВАЛИ ГЕТЬМАНОМ... Коли якесь мурло, силячись принизити…

 • Клоун не розуміє мову попереджень

  Mason Lemberg Только что · Прочитав про те що заборона в'їзду Коломойському в США - це таке собі…

 • Резонанс

  Дмитрий Чекалкин 3 ч. · Андрій Смолій: А тепер цікаво: коли буде реакція багаторічних партнерів Ігоря…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments