emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Вчорашній допис

Коментарі під вчорашнім дописом про безлімітні пільги для абітурієнтів з окупованих територій виявили одну цікаву деталь.

Ще доволі багато притомних людей вважають, що Україна та українці мають зі шкіри лізти, але переконувати мешкаців окупованих територій, що з Україною їм буде значно краще, аніж з Росією. У цьому нібито криється ключ до звільнення нашої землі. Коли, мовляв, мешканці окупованих територій зрозуміють, що у нас добре, то самі захочуть повернутися до України. Десь так виглядає загальна концепція цього підходу.

Мені дуже жаль, що на сьомому році війни дехто так і не збагнув очевидних речей. Це не громадянська війна. А окуповані території перебувають під тотальним контролем ворога, який має все ще значно більші можливості та ресурси, аніж Україна. В тому числі, і для пропаганди.

Невже досі не ясно, що окуповані території не повернуться до України через повстання місцевого населення, а тільки у двох випадках:
1. Росія припинить своє існування або буде істотно ослаблена санкціями чи проблемами всередині Росії.
2. Україна зможе у силовий спосіб відновити конституційний лад на окупованих територіях.

«Реінтеграція» до України цих територій разом з тамтешнім населенням без звільнення від окупантів - це якраз те, чого від нас вимагає Кремль. В цьому, власне кажучи, і полягає ворожа стратегія з примусу України до капітуляції.

Subscribe

 • Вагання

  Карл Волох 3 ч. · Мабуть, основне питання, котре зі мною обговорюють останні дні в телеефірах та після них,…

 • 29 июля

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Руководитель журналистского проекта Billingcat Христо Грозев пообещал выход фильма-расследования об операции по…

 • Камені з неба

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 12 ч. · В Росії стався крупний скандал. Жіночка-турагент з Уфи…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments