emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Трагикомедія революційних дурнів

такий дивний мікс почуттів - мабуть, може щось із серії "гумор під шибеницею" - жах, драма і відраза не можуть до кінця заступити комедію.
ось пан Мішель Терещенко, мер Глухова, такий опозиційний в попередні роки, такий соратник Саакашшвілі, ненависник Порошенка, агітатор за Зеленського і борець з Деркачем, чий вплив на Глухів (в лиці купи депутатів, капіталу і різних неформальних зв'язків) здавався йому нестерпним.

(Це той самий Деркач з ОПЗЖ, агентура Мордора, що так наполегливо намагається посварити Україну з своїм могутнім союзником США).

Тепер ці ж депутати виперли Терещенка з мерів, скориставшись написаною в 2018 році заявою про звільнення, яку він тоді ж в гарячці подав, але ті самі депутати відмовились його звільняти.

Кажуть, він навіть попасти в мерію нині не може. І поліція в долі.
А Глуховим рулить людина Деркача, а не обраний громадою мер.
Очевидно, що криша Деркача висока - його прикриває придурошний міністр юстиції Малюська (а міністра хто?) і що все це кодло наважилось на такі дії, бо відчуло заохочення центральної влади на повернення старих домайданних порядків.

За Зеленського Деркач переміг Терещенка.

І такі випадки як з Терещенком не те, що поодинокі - їх просто лавина, що затоплює Україну як гірські ріки зараз Галичину: всі, хто агітував за цей зелений режим, хто його привів до влади, керуючись хто чим: кар'єризмом, бажанням халяви або і ідеалізмом - одним словом, чим завгодно, але не здоровим глуздом - тепер розчаровано сьорбають черпаком лайно.

Хіба по-своєму це не кумедно?

https://www.facebook.com/hlukhiv.mer/posts/2466428663671945?__tn__=K-R

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments