emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сушити сухарі

Зеленський сьогодні на відпочинку в Херсоні (бо "робочою поїздкою" дводенне відвідування Асканії Нови, футболістів і синагоги назвати не можна - особливо на тлі того, що для потопаючого Прикарпаття вистачило робочої поїздки менш як на день) записав звернення до українців на честь Дня Конституції. Головні акценти - "не посягати на права інших" ("інші" - це Шарій, Медведчук, "ЛДНР" і Ко?), "не розривати, віртуально чи реально, будь-кого, хто має іншу, ніж у тебе, думку" (знов про шаріївців?), і щоб Україна перестала бути "країною агресії та ненависті" (знов захист відверто підозрілих речей).
--
А взагалі, коли президент воюючої країни з 7% окупованої території і явним реваншем колаборантів раптом заводить пластинку із засудженням "агресії та ненависті" - на практиці це означає капітуляцію.

Бо не буває протистояння агресивному озброєному ворогу, що катує і вбиває твоїх родичів, без власне отієї "агресії і ненависті". Або так - або одразу сушити сухарі і пакувати валізу на Сибір, чи куди там нас планував заслати Кремль на засіданнях їхньої Госдуми після "звільнення" України від українців?

При тому варто зважити на заяви й акції шаріївців та інших медведчуківців останнім часом. В підсумку Зеленському варто було обмежитись фоточками з аграріями і якимось життєствердним відео на тлі моря в плавках. Його виборці (ті, що досі зберегли лояльність) таке люблять. А в не його виборців це би викликало значно м'якшу реакцію. Таке, кілька жартів і фотожаб хіба.

Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments