emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Контраст

Без урахування відкату назад у міжнародній та військовій сфері - за період каденції нового президента проявилося три головні відмінності Зеленського від Порошенка.

1. Президент Порошенко не загравав з Путіним.

Зеленський змінив жорстку позицію попередника на "заглядання в очі" - і отримав повернення РФ до ПАРЄ, офіційну роздачу російських паспорів в ОРДЛО, зірвані "перемир'я", "відведення", але продовження бойових дій, збільшення втрат та неприховану підготовку Кремля до продовження агресії.

2. Порошенко не стелився під олігархів.

Зеленський розпочав правління з фотосесії разом з Коломойським, потім заявляв, що "домовився" з олігархами про "інвестиції" та збирався з ними вже широким колом, ділити мільярди - і допустив відновлення їхніх впливів на держпідприємства, мільярдні збитки, згортання реформ, пограбування бюджету та як наслідок падіння економіки, зменшення інвестицій, безробіття, зростання боргів.

3. Порошенко не впливав на діяльність правоохоронних органів поза межами конституційних повноважень.

Зеленський одразу заявив про "100% свою людину" на посаді Генпрокурора, призначив головою СБУ "неармійського" друга і не приховував бажання роздавати правоохоронцям завдання прямо з ОП, що і відбулося - соратник Коломойського Портнов отримав вплив на суди та ДБР, яке очолили адвокати Януковича;

почалися переслідування військових та волонтерів, за гратами опинилися підлеглі генерала Марченка і він сам, а по справі за рік так і не було надано доказів їхньої вини;

ганебним чином на брифінгу за участі президента було призначено винних у вбивстві Шеремета - і люди перебувають у СІЗО та під арештом вже більше 200 днів, теж без надання беззаперечних доказів їхньої вини;

вся правоохоронна система дергадувала до рівня часів Януковича-Захарченка, збільшився тиск на бізнес, почалися політичні переслідування та прояви поліцейської держави.

Більшість цих дій нового президента тягнуть на кримінальні розслідування, саме тому у нього "кадровий голод", а не через відсутність спеціалістів - фахівці просто не хочуть працювати в умовах беззаконня та дерібану, натомість діють "профани" або повертаються "перевірені" кадри часів розвитого паханату.

Контраст між п'ятим і шостим президентами стає все більш яскраво вираженим, я не впевнений, що виборець "слуґі народа" очікував цього від свого обранця - і "у Зеленського" так і не додумалися ні до чого кращого ніж продовжити переслідування Порошенка, в надії ...незрозуміло в надії на що.

Але це не їхня особиста справа - зараз визначається яким шляхом продовжиться розвиток держави.

Зеленський продемонстрував чого хоче, у всій красі, тому підтримка Порошенка - це захист цивілізаційного вибору, а "слуґі" нехай нарешті виконають хоч щось зі своїх обіцянок, замість плазувати перед Путіним з олігархами і гратися в диктатуру.

1 липня, 14.00, Печерський "суд".

Автор: Валерій Прозапас

Subscribe

 • Неутомимая Таня Адамс

  Tanya Adams 📌 А вот ваш Порошенко на яхте за охулиард денег плавал, сказали у Зеленского и почему-то уволили из губернаторов жену опального…

 • Увольнение и назначение

  Юрій Бутусов 1 ч · Причины кадровых изменений в ВСУ: почему уволен главком ВСУ Хомчак и какие вызовы стоят…

 • Гора родила мышь

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 2 ч. · После указаний Зеленского провести массовый аудит на госдачах…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments