emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Вужі під вилами

- Чому вони все роблять настільки через сраку, невже в цілому ОГПУ не залишилося жодної більш-менш грамотної людини? Чому суддя не може визначитися по такому елементарному питанню, як запобіжний захід і має влаштовувати довгі переноси - це ж не розгляд справи по суті, а суто технічне питання? - питають люди під судом.
Відповідаю: тому що вони всралися від страху. Всі ці слідчі, прокурори та судді, можливо, і не генії, але точно не настільки дебіли, щоб не вміти пристойно скласти практично жоден процесуальний документ. Вони просто в лещатах. Відмовити Зеленському і визнати, що жодного нормального доказу для притягнення до відповідальності Порошенка правоохоронці не здобули, вони не можуть. Але й поставити підпис під процесуальним документом, котрий може стати основою наступного відверто незаконного судового рішення, хлопчики не готові. Тим паче, що владі цій явно залишилося недовго, і відповідати точно доведеться.
От і крутяться, як вуж під вилами разом із суддею Вовком, котрий конкретно відчуває, що за нові «художества» тюремний термін йому наступна влада точно забезпечить. Тому й відмовляється долучати до справи найганебніші прокурорські талмуди.
Та й Порох їм життя полегшувати не збирається - на жодні компроміси не йде, заганяючи суддю в глухий кут: якщо є докази - бери під варту, а якщо немає - відпускай (і тим визнай, що справа замовна, політична і абсолютно безпідставна).
Уявляю, як люто ненавидить Вовк Портнова і Зеленського, котрі загнали його сьогодні в цей небезпечний цуґцванґ
Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments