emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Схематоз

Коли Зеленського застерігають, що його рішення відлякають від України іноземних інвесторів (Рашкован: https://fbook.cc/3BPo, Фіала:https://bit.ly/3dQ7Bv6), не слід забувати, що українським олігархам, і найбільше Коломойському, саме це відлякування зараз і потрібне.

Це Зеленський від посилання МВФ у ж*** отримає спершу сміх, аплодисменти і якісь копійки (за олігархічними масштабами), а потім ганьбу і прокляття (це ще попереду). А дядя Беня знає, за що воює. В вас, від штучно загостреного зубожіння, гроші закінчаться, і ви почнете продавати своє (наприклад, свій бізнес). А покупців на ринку буде обмаль. І найбагатшого з них ви вже знаєте.

Погодьтеся, це елегантніше, ніж просто прийти, як хлопчики Януковича, і сказати "від завтра половина твого бізнесу наша, а якщо незгодний, ми забираємо все". Там була груба сила, а тут все ж таки якийсь схематоз.

Subscribe

 • 3:0

  Andrii Klymenko сейчас с Сергеем Сидоренко и ещё 11. 13 ч. · Здається, багато хто забув про більш…

 • Трохи дорожче

  Валерій Прозапас 17 ч. · "Ніякої катастрофи без траншу МВФ не буде", - заспокоює слуґа Гетманцев.…

 • День Позитивного Блогера

  В Украине свирепствует беспрецедентный уровень взаимодействия с американской администрацией. Универсальной валютой стали президентские шашлыки для…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments