emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Біснуватий

Ми тріумфально виграли президентські вибори. Ми виграємо парламентські вибори.
Ми сформуємо крутий уряд і нові органи влади. Все буде працювати як годинник. Порошенко втече за кордон, ми його змусимо або посадимо в тюрму після початку роботи нового парламенту.

Ми поборемо корупцію, бо корупція, як казали в телевізорі (узагальнено про джерела інформації), пов'язана з прізвищем Порошенко. А Порошенко, як відомо, втік закордон.

Ми завершимо війну і зробимо мир. Бо, як казали в телевізорі, війна — то не Путін, і тим більше не Росія, то Порошенко на ній наживався.

Ми зробимо людей багатими, бо як казали в телевізорі, люди живуть бідно тому, що Порошенко їх обікрав і збагатився в 81 раз.

Як результат цього всього, максимум через рік, весною 2020, ми посадимо Порошенка (якщо той якимось дивом не втече), всіх ключових осіб попередньої влади, повернемо Донбас, проведемо там вибори, де переможуть «слуги народу». І ніхто не буде нам перечити, бо всі будуть бачити, як погано люди жили в часи Порошенка і як добре живуть зараз, в мирі і багатстві, який ми забезпечили.

Вищеописане лиш припущення. Але вони, на мою думку, близькі до уявлень Зеленського про майбутнє річної давнини.

Але щось пішло не так. Зеленський став жертвою власної недосвідченості, неосвіченості, власних комплексів і стереотипів, створених телевізором.

І чим більше в нього не виходить, тим більше він буде звинувачувати Порошенка, його переслідувати, нервово згадувати в усіх інтерв'ю і на пресконференціях, звалюючи на «папєрєднікав» усі свої невдачі, що є цілком логічними. Але настане момент, і зовсім скоро, коли на його запитання «Ви що хотіли, щоб замість мене обрали Порошенка?» більшість скаже: «Так!».

Subscribe

 • Первое китайское предупреждение

  Андрей Мовчан в г. Масса-Мариттима. 28 июля, 18:52 · Первое китайское предупреждение Китайская…

 • Побачення

  Geo Leros 3 ч. · !!! Після того як «невідомі» викрали суддю Чауса з Молдови, він заявив…

 • Patria o muerte!

  Андрей Плахонин 3 ч. · Подходят сейчас ко мне на Паторжинского, спрашивают, показывая на СБУ: - Не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments