emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Шторм

Впродовж усього карантину я постійно звертав увагу своїх співбесідників на головну його особливість - ілюзорність. Мільйони людей, котрі сиділи вдома, проїдаючи небагаті накопичення, вважали, що вони мають роботу і скоро на неї повернуться. А насправді, вони вже її втратили, тільки дізнаються про це (як і їхні роботодавці) набагато пізніше - через пару-трійку місяців після повернення, коли виявиться, що клієнтів у їхніх компаній стало набагато менше, платоспроможність їхня впала, як і дисципліна платежів, а бізнес у його передкарантинному форматі здатний генерувати хіба що збитки.
Учора мій товариш, власник унікальної компанії з виробництва зовнішньої реклами, розповів, що звільнив майже всіх робітників:
- Не можу більше приносити з дому гроші на їхні зарплати. А замовлень немає і не передбачається.
Іншим він запропонував залишитися за половину докризового заробітку. І вони погодилися (!), бо нічого ліпшого ринок не пропонує.
Впевнений, що це явище в наступні місяці буде типовим. По-справжньому жахне восени, коли, на додаток до всього, зіткнемося з наслідками секвестру бюджету або емісії гривні.
Пам‘ятаєте сумний жарт минулого року, що Україна нагадує літак, де на місце пілота всадовили просто найдотепнішого з пасажирів? Так от, у цього літака відмовила автоматика, зник зв‘язок із диспетчером, а сам він потрапив у шторм. І найскладніше завдання - зосередитися на порятунку.
Хоча серце вимагає піти по рядах відбивати голови тим, хто проголосував за заміну пілота.
Subscribe

 • Израиль. Хроника войны

  Юрій Бутусов 1 ч · Ракетная война: Израиль героически отражает удары иранских и российских ракет, запускаемых…

 • Перформенс

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko. 1 ч · ДАЖЕ ДОБАВОЧНОЕ ВРЕМЯ НЕ ПОНАДОБИЛОСЬ Ну, вот и…

 • Щирість

  Vitaliy Shabunin 3 ч. · Шмигаль про атаку на реформу корп.управління: "Ми не зобов'язані…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments