emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Піар на чужій крові

Спостерігаємо ліцемірну спотворену реальність - коли теперішній президент вітає міста сходу України з визволенням, не згадуючи хто тоді був Головнокомандуючим.

І наприклад той покруч Шмигаль теж підмазується до привітань і причітає як тоді було страшно, хоча вважає, що "розслідування" проти того, хто організовував контрнаступ АТО, "це іміджево погано, але правильно".

А агенти Бєні-Путі типу Сємєнчєнко-Ґрішина все годують хомячків "пропущеною колоною Ґіркіна зі Слов'янська в Донецьк" - бо Кремлю дуже потрібен був розстріл тієї колони з цивільними, щоби отримати докази військового злочину українського керівництва;
вони їх не отримали, але вбивають під чуби ідіотські тези про "зраду".

Незабаром в річницю Іловайська продовжиться відмазування Путіна як головного організатора того вбивства наших військових і добровольців та вторгнення армії РФ через кордон - інформаційне поле України викривлене задовго до сьогодні.

І тричі ліцемірним виглядають всі ці вітальні "заходи" на фоні реваншу, військових в клітках, скорочення армії, "розведень" та втрати міжнародних позицій.

Піар на чужій крові, все як у цих шоуменів.

Ух ти як наш уклоніст заговорив.

"Не простім, что нє началі стрєлять", получається, чі шо?

Це ж треба такий флюгєр в макитрі мати.

А найголовніше те, що та сама "миролюбива більшість", яка верещала "нада проста пєрєстать" - тепер кричатиме геть протилежне і хоть би шо, керованість рівня тєлєпузік.

Ми завжди воювали з Остразією просто.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments