emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Безсоромна мразь

Цю тактику зелених ви вже мали вивчити. Спочатку вони закидають в суспільний простір певну контраверсійну ідею, потім вивчають реакцію на неї і, якщо вона не виглядає надто бурхливою й не обіцяє негайних серйозних неприємностей, реалізують її.
З моменту, як їм стало відомо, що Пастор може приєднатися до Порошенка (а це питання обговорювалося не один місяць), він став потенційним об‘єктом атаки янелохових гончих псів. Про те, що ДБР готує Турчинову підозру за певні політичні рішення періоду, коли він був в.о. Президента, я чув зо два тижні. І от сьогодні дрібний вилупок вирішив перевірити вашу реакцію на це, пообіцявши притягнути до відповідальності «тих, хто не дозволив українським морякам завадити анексії Криму».
Ви тільки нічого не переплутайте: - Турчинов, який зберіг нам країну, що опинилася без армії, спецслужб, поліції (і державного апарату взагалі) в період збройної агресії з боку другої армії світу - це зрадник і злочинець;
- українські військові в Криму, котрі майже тотально перейшли на біг ворога - герої, яким Турчинов «не дозволив» залишитися вірними присязі;
- паяц, котрий всі роки війни ухилявся від призову і заробляв у РФ, русофіл, який досі не може вголос визнати її агресором на Донбасі - патріот і борець за суверенітет і територіальну цілісність.
Не піднімемо зараз хай - доведеться ходити ще й під суди над Турчиновим
Subscribe

 • Відповідь солодкоголосим брехунам

  Сергей Высоцкий 4 ч. · Бачу, як мережею ширяться різні гіпотези щодо вбивства очільника «Білоруського…

 • Вероятность

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 30 мин. · Суд по делу Шеремета исследовал экспертизу походки женщины,…

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments