emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Спецоперація

Все почалося з того, що в березні 2014 керівник АП Пашинський зя'сував, що на військових складах в Україні великі, просто мега запаси ракет, будь-якої спеціалізації земля-повітря, повітря- земля...

Але цей коштовний ресурс був нажаль безтолковий. Вся справа була в модулях розпізнавання свій-чужий... Зрозуміло, що нам не підходило, щоб наші ракети влучали в об'єкти НАТО.

Пашинський на вуха всіх поставив, перетрусив всі КБ та інститути в пошуку спеціалістів. Для нього ця проблема оборонки була пріоритетною і він ї тягнув...

Саме тому Кремль і замовив кампанію з дикредитації Пашинського. Дуже вже їх хвилювало, щоб радянські запаси ракет, які були сконцентровані саме в Україні не були інтегровані в нашу оборонку. Про це можна знайти в зламаній переписці офісу Суркова (сайт Миротворець)

Замочити Пашинського їм вдалося на всі 100%. Треба сказати, що і ракетну програму вони всі ці роки також з перемінним успіхом обламували. Зокрема, різними маніпуляціями в країнах Заходу. Ми не могли вільно закупити модулі чи запчастини...

Хоча щось таки і було зроблено. Про це свідчить ще одна справа ДБР. Буквально на днях ДБР оскандалилося, коли вилучили "на експертизу" з систем ППО на бойовому чергуванні так звані "клістрони".

Для довідки -клістрони, це якраз модулі розпізнавання свій-чужий...

Тобто та справа ДБР і справа Пашинського це елементи однієї диверсії Кремля проти ракетного потенціалу, яка зараз реадізовується через ДБР.

До речі, як це не смішно, але і моя справа в ДБР про штурм офісу Партії Регіонів під час Майдану має до цього певний стосунок.

Як з'ясував сайт Миротворець агент Казбек (Портнов) листуючись з офісом Суркова наводить перелік кримінальних справ, якими треба доганяти Пашинського в помсту за ракетну програму. В цьому переліку є і підпал Офісу Партії Регіонів...

Пашинський там (біля офісу ПР 18 лютого 2014 року) і поряд не стояв, очевидно мене тоді запланували на убій, як члена команди.

Пізніше я напишу, як після Майдану ці справи робилися таємно через агентів в силових структурах і чекали свого часу

На изображении может находиться: текст


Одна з проблем із частиною моїх читачів і коментаторів полягає в тому, що спецоперацію московитів проти Порошенка вони вже розпізнали і на неї більше не реагують, але продовжують вважати, що інформація про інших лідерів Майдану і постмайданної України ви мають цілком достовірну інформацію. Це стосується не лише Яценюка, Турчинова чи Авакова, а й, наприклад, Пашинського.
Підозру по повністю сфальшованій «справі Хімікуса» йому вручили в п‘ятницю

Subscribe

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments