emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сигнал

Розвал групи прокурорів по справі Порошенка, самоусування Вовка від справи (залишив клопотання прокуратури без розгляду), заяви про тиск на слідчих з боку Венедиктової - це не просто свідчення того, що професіональний політик Порошенко з його професійним апаратом може перемогти дилетантів Зеленського.
Це частина більш масштабного процесу розвалу вертикалі Зеленського. Іронія долі полягає в тому, що отримавши абсолютну владу в країні Зеленський з його кварталівцями просто не змогли зрозуміти як правильно цією владою скористатися та як потрібно будувати систему керування державним апаратом. Навіть під такі авторитарні та вузькі завдання, як переслідування політичних опонентів.
Розвал справ проти Порошенко - це сигнал про те, що державна вертикаль, а саме чиновники та силовики, також бачать поступовий обвал рейтингів Зеленського та поступове зростання рейтингів Порошенко. Вони чудово розуміють, що за якійсь рік ситуація в державі може змінитися настільки драматично, що ніякі теперішні обіцянки захисту від відповідальності чи кар’єрного зросту з боку влади не зможуть бути дотримані. І що всі ці слідчі та судді легко стануть стрілочниками на яких повісять «перегиби на місцях».
І я не кажу про те, що Зеленський обов’язково піде зі своєї посади. Я кажу про те, що такий розвал вертикалі завжди є свідченням скорої втрати саме реальної, а не формальної влади.
Subscribe

 • Рейтінг та відповідальність

  Валерій Прозапас 6 мин. · Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти -…

 • Дура

  Alexander Gabovich сейчас с Vyacheslav Khavrus и ещё 15. Вчера в 17:32 · ЩЕ РАЗ ПРО МОВИ…

 • Новый Министр Обороны?

  Юрій Бутусов 1 ч · Президент Владимир Зеленский согласовал кандидатуру нового министра…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments