emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Кукарекайте и дальше, клованы

Прочитав заяву СБУ що до інтерв'ю Валерії Гонтаревої.

СБУ каже що вважає неприпустимим оголошення заяв, які можуть нанести шкоду національній безпеці держави, зокрема, в фінансово-економічній сфері та негативно вплинути на ситуацію в країні.

Також СБУ закликала експосадовців утриматись від неоднозначних коментарів та закликала дбати про національні інтереси України, а не сіяти панічні настрої серед населення та розхитувати економічну стабільність держави.

Спеціально для пана Баканова.

По-перше Гонтарева не сказала що "МВФ має «заморозити» співпрацю з Україною та зажадати достроково погасити кредити". Гонтарева сказала що IMF must suspend payments to Ukraine IF the country’s government does not appoint an independent central bank governor. Тобто сказала не давати грошей, ЯКЩО Зеленський не виконає умови. IF це ЯКЩО. І це вже записано у меморандумі з МВФ, що його підписав і сам Зеленський. Тобто ця умова ВЖЕ існує.

Юзайте першоджерела, не тупіть.

По-друге.

Ігор Валерійович Коломойський був головою Днепропетровської ОДА з 2 березня 2014 по 24 березня 2015. Тобто він експосадовець.

Після призначення пана Баканова головою СБУ Коломойский робив КУПУ заяв які сіяли панічні настрої та розхитували економічну стабільність.

Зокрема висловлювався що до МВФ.Наприклад казав, що з МВФ потрібно розірвати співпрацю, а натомість гроші взяти у Росії. Також казав що у дефолті нема нічого поганого, що спричинило паніку.

Але чомусь ми не бачимо заяв СБУ або Баканова стосовно експосадовця Коломойського та його спроби сіяти панічні настрої. Можливо це пов'язано з тим що Баканов був на дні народження Суркіса, який є бізнес-партнером Коломойскього(і Медведчука)?

Також досі СБУ не з'ясувала хто спалив Гонтаревій дім та машину. СБУ не повідомляє за які гроші робили замовні мітинги під НБУ та помешканнями керівництва НБУ, зокрема Смолія. Саме СБУ не дає зробити експертизи по справам Приватбанку для НАБУ, що зробило неможливим висування обвинувачень Коломойському та його топ-менеджменту. СБУ вимагало в Приватбанку не подавати нових позовів проти Коломойського, ТОБТО ЗАБОРОНЯЛО Привату повертати гроші від олігарха.

Пан Баканов ви справді вважаєте що маєте право на такі заяви до пані Гонтаревої?

Рілі? Ви прікаливаєтєсь?

Короче пацантре. Или трусики, или крестик, или вас в жопу жарят іноді по черзі, а іноді і так. Вы взяли бабки и через день кинули людей через пенис. Если думаете после такого, что вас чмырей еще кто-то будет слушать и не будет рыгать на вас в иностранных СМИ в охотку - вы зря так думаете.

Ваши бесполезные вскрики и посты американском фейсбуке вызывают усмешку. МВФ и Мировой банк и без советов Гонтаревой знают, что делать. Денег вам будет хер, потом все посыплется и все вы закончите или на плахе, или на фонаре, или в тюрьме или в Ростове.

Кукарекайте и дальше, клованы.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments