emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Деградація

Пам'ятаєте як минулого року народний улюбленець Зеленський під аплодисменти електорату відмінив парад, з якимось ідіотським формулюванням типу "знайдемо куди більш ефективно витратити кошти"?

Сьогоднішні кадри "прибирання" солдатами території віниками з листя та вичерпування калюж пляшками, напередодні візиту "головнокомандуючого" - це прямий наслідок того рішення, результат цілеспрямованих дій "нових ліц" з дискредитації та приниження ЗСУ і військових.

Тут не питання в факті виконання господарчих робіт, їх проводять на ппд, але цей випадок - яскрава ілюстрація загальної деградації та відкату до вже підзабутих стандартів совка, коли з людей роблять підніжну худобу.

За цей рік призупинено реформу речового та харчового забезпечення військових, знижено розміри матеріальної допомоги, а весь оборонний комплекс введено в стан кризи.

Розпочато системне переслідування знакових постатей, в клітці сидів генерал Марченко, досі за гратами Антоненко, відкрито справу за пересування українських моряків українськими ж водами, т.зв. ДБР взагалі примудрилося підірвати бойову готовність Повітряних сил.

Міністр Таран розповідає про "недосяжність стандартів НАТО", а НГШ Хомчак про "обстріли неприцільного характеру", під їхнім паркетним керівництвом проводиться скорочення штатів бойових підрозділів.

Все військово-політичне керівництво принципово не реагує на факти гибелі бійців рядового і сержантського складу, ігнорує збільшення втрат і обстрілів, не визнає провал зрадницької ідеї з "розведеннями", і враження, що колективно дотримується концепції "закінчення війни в голові".

Просто їм не потрібна професійна армія з мотивованим особовим складом, вони її бояться і не розуміють.

До речі, саме через це і було зменшено вік призову, щоби "економити" на контрактниках, тримати в чорному тілі безправних призовників та втілювати подібні до цих фото "стандарти";
це ще одна складова малоросії.

Класно зекономили на параді, ваша найвеличносте?

Автор: Валерій Прозапас

На изображении может находиться: 1 человек, на улице, текст «6yлo 2018 cTaлo 2020»

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments