emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Деградація

Пам'ятаєте як минулого року народний улюбленець Зеленський під аплодисменти електорату відмінив парад, з якимось ідіотським формулюванням типу "знайдемо куди більш ефективно витратити кошти"?

Сьогоднішні кадри "прибирання" солдатами території віниками з листя та вичерпування калюж пляшками, напередодні візиту "головнокомандуючого" - це прямий наслідок того рішення, результат цілеспрямованих дій "нових ліц" з дискредитації та приниження ЗСУ і військових.

Тут не питання в факті виконання господарчих робіт, їх проводять на ппд, але цей випадок - яскрава ілюстрація загальної деградації та відкату до вже підзабутих стандартів совка, коли з людей роблять підніжну худобу.

За цей рік призупинено реформу речового та харчового забезпечення військових, знижено розміри матеріальної допомоги, а весь оборонний комплекс введено в стан кризи.

Розпочато системне переслідування знакових постатей, в клітці сидів генерал Марченко, досі за гратами Антоненко, відкрито справу за пересування українських моряків українськими ж водами, т.зв. ДБР взагалі примудрилося підірвати бойову готовність Повітряних сил.

Міністр Таран розповідає про "недосяжність стандартів НАТО", а НГШ Хомчак про "обстріли неприцільного характеру", під їхнім паркетним керівництвом проводиться скорочення штатів бойових підрозділів.

Все військово-політичне керівництво принципово не реагує на факти гибелі бійців рядового і сержантського складу, ігнорує збільшення втрат і обстрілів, не визнає провал зрадницької ідеї з "розведеннями", і враження, що колективно дотримується концепції "закінчення війни в голові".

Просто їм не потрібна професійна армія з мотивованим особовим складом, вони її бояться і не розуміють.

До речі, саме через це і було зменшено вік призову, щоби "економити" на контрактниках, тримати в чорному тілі безправних призовників та втілювати подібні до цих фото "стандарти";
це ще одна складова малоросії.

Класно зекономили на параді, ваша найвеличносте?

Автор: Валерій Прозапас

На изображении может находиться: 1 человек, на улице, текст «6yлo 2018 cTaлo 2020»

Subscribe

 • Вагання

  Карл Волох 3 ч. · Мабуть, основне питання, котре зі мною обговорюють останні дні в телеефірах та після них,…

 • 29 июля

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Руководитель журналистского проекта Billingcat Христо Грозев пообещал выход фильма-расследования об операции по…

 • Камені з неба

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 12 ч. · В Росії стався крупний скандал. Жіночка-турагент з Уфи…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments