emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Справа Антоненка-Дугарь-Кузьменко (афера Шеремета). Загубилася підозра. Прокурори чи суд?

Леонід Маслов

Сьогодні, під час розгляду апеляції адвоката Кругового на ухвалувід 25.05.2020 (с. Писанець) про продовження ув'язнення Андрія Антоненка (Riffmaster) виникла пікантна ситуація - з'ясувалося, що у справі відсутня підозра Андрію Антоненку. Відео додається в кінці.

В Київський апеляційний суд справа поступила з Печерського районного суду в двох томах - 229 та 132 аркуша, в яких немає додатків до клопотання прокурора, зокрема, нової підозри від 21.05.2020. Томи мають нумерацію "1 з 2" та "2 з 2" і закінчуються ухвалою слідчого судді, однак сумарна кількість аркушів менша, ніж нібито було в додатках до клопотання прокурора.  Прокурор заявив, що виникла технічна помилка під час подання і підозра зникла. Однак апеляційний суд, розуміючи, що без неї доведеться негайно відпустити Антоненка, вирішив переконатися, чи то прокурор схибив (він сам сказав в засіданні, що не долучив підозру) і не подав 287 аркушів додатків, чи то може суддя Писанець загубив їх, а якщо так - то до чи після ухвалення свого рішення.

Останнього, на жаль ми тепер не дізнаємось, якщо документи чарівним чином знайдуться - виготовити їх не складно (але цікаво які будуть номери томів - "том № півтора", "1а", "1б").

Відповідно до п. 10 розділу 7 Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України судові справи з великою кількістю документів формуються в окремі томи з кількістю аркушів не більше 250.  Отже, якщо зі справи зникло 287 аркушів в суді, то це щонайменше 2 тома.

Нагадаємо, що відповідно до ч.2 ст. 422 КПК апеляційна скарга на ухвалу слідчого судді розглядається не пізніш як через три дні після її надходження до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга надійшла 02.06.2020, але справа досі, вже на 38й день, не розглянута, оскільки Печерський суд не надсилав матеріали провадження аж до 22.06.2020.

Суддя Писанець з невідомих причин під час засідання відмовив стороні захисту в ознайомленні з наявними у нього додатками до клопотання прокурора і тому ми не можемо стверджувати що саме відбулося.

Суддя Писанець на етапі вже після дослідження доказів узяв у прокурора постанову, який той забув долучити і непомітно підкинув її у справу. Вона була знайдена нами на стор.7 тому 2 в апеляції.  Він також скопіював "свою" ухвалу майже дослівно з попередніх, (с.Вовка від 14.12.2019 і зі своєї від 05.02.2020) передруковуючи CopyPaste неймовірні пассажі, від яких здригнеться будь-який мало-мальськи обізнаний юрист:

Відповідно до п. 3 ст. 5 Європейської конвенції про захист прав та основоположних свобод людини, кожна заарештована або затримана особа має право на судовий розгляд справи, на судовий розгляд упродовж розумного строку чи звільнення від судового розгляду.

Враховуючи практику Європейського суду з прав людини, яка свідчить про те, що суд своїм рішенням повинен забезпечити не лише права підозрюваного, але й високі стандарти охорони загальносуспільних прав та інтересів, що вимагає від суду більшої суворості в оцінці порушень цінностей суспільства, що в сукупності свідчить, що застосування менш суворого запобіжного заходу, аніж тримання під вартою, не може забезпечити належну процесуальну поведінку вказаної особи

Розгляд справи з перегляду ухвали Печерського суду, з урахуванням думки Печерського суду, відбудеться в понеділок 13 липня о 10 годині 30 хвилин.  Источник:https://censor.net.ua/b3207257


Subscribe

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments