emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Рейдерша

Шок контент!!!
А не, сдалося!

Ваша Сокира пішла на завод «Океан», щоб подивитись та послухати як депутатка Ганна Скороход буде відповідати за свої слова щодо викривлення інформації про поточний стан на підприємстві. Нагадаємо, що кілька тижнів тому народна обраниця у своєму телеграм-каналі оприлюднила неправдиві відомості про нібито знищення обладнання на «Океані».

Враховуючі, що «Океан» вже пів року потерпає від атаки узеленьскої прокуратури за поданням колишнього кгб-шного власника, включення у цей процес Ганни Скороход на нашу думку виглядає невипадковим та примушує нас ставати на захист заводу. Точно так, як Демсокира завжди стане на захист будь-якого українського підприємства чи інвестора, що чесно працює.

Виявилося, що ми не одні. Аргументована позиція власників заводу, перелік просто вбиваючих фактів від технічного персоналу, людська невимушеність працівників, що відродження заводу сприймають як надію на нове якісне життя – все це повинно було буквально розчавити Ганну. Настільки її позиція та «факти» виявилися слабкими та неаргументованими. Але тут у нас для вас погана новина – якщо ви до цього бачили Ганну по телевізору і у вас склалося враження про емоційну дівчинку, що навіть з трибуни може поплакати, то ми вас розчаруємо. Ганна Скороход – жінка зі сталевими нервами. Ніхто інший не зміг би нести такі нісенітниці декілька годин поспіль і не виходячи з себе. Навіть коли простий нарід (тм), що рік тому проголосував за «слуг народу», сьогодні кидався в очі депутатки з криками «нам дітей годувати нічим», жодна сльозинка не впала з красивих очей Ганни. Це ж треба мати такий хист!

Саме спілкування з Ганною було чи то кумедним, чи то трагічним – з якого боку подивитись. Судіть самі, діалоги між людьми (Л) та Ганною (Г) були приблизно такі:

Л: Ну, ви ж побачили, що оприлюднені Вами дані неправдиві?

Г: Я побачила декілька пустих приміщень. Це підтверджує мої факти!

Л: Але ж вони пусті з 2010 року, як раз тому, що колишні російські власники вивезли обладнання та уклали договори зі сторонніми організаціями на зберігання збіжжя.

Г: Нічого не знаю, цехи пусті, а я так і казала.

Л: Но Ви ж казали, що це новий український власник порізав обладнання на брухт! Це ж неправда!

Г: А ви доведіть, що це не ви порізали.

Л: Так ось воно ж обладнання!

Г: Де? Аааа… оце..., а по відомості все збігається?

Л: Ось відомість, перевіряйте. Але навіщо ж ви вкид зробили, якщо не знаєте фактів?

Г: Я писала в своєму телеграм-каналі, що це просто «слухи».

Л: Но ці ваші «слухи» знищують ділову репутацію заводу! Ми втратили замовлення. Ми недоотримали прибуток. Люди залишились без заробітку!

Г: Це моя суб’єктивна думка. Маю право на думку. І взагалі, завод треба націоналізувати.

Л: ЩО?!

Г: На-ці-о-на-лі-зу-ва-ти!

Л: Як це? Завод продано з державної у приватну власність 20 років тому! З тієї пори він змінив 5 власників. Новий власник придбав завод на чесному прозорому аукціоні НЕ У ДЕРЖАВИ. Ви розумієте що кажете? Як це можливо!

Г: Націоналізувати! Націоналізувати!

Ну, от. Дивіться самі – що прийшло до влади і що воно робить з українською промисловістю. Як можна вести діалог та протидіяти цій навалі. Втім, протидіяти можна і треба. Єдина можливість робити це – поширювати інформацію, щоб брехня узеленських не дурила людей, та об’єднуватися, щоб наша спільна думка була такою гучною, що наступного разу будь-яка скороход порахує і зрозуміє, що власні втрати від такого наїзду - неприйнятні.

Автор матеріалу- активіст партії, Дмитро Удовицький

Сьогодні нардепша Ганна Скороход приїхала у Миколаїв разом з Арахамією, ходила по цехам, відповідала на важкі запитання.

Важкі запитання до неї з'явилися після того, як вона записала трівожне відео про те, що завод Океан порізано на метал, обанкрочено, азаза. Чому місцеві миколаївці охуєнно здивувалися, тому що вони бачать прямо протилежну ситуацію, і Океан навпаки, в останні роки поступово оживає.

Ви можете спитати - а якого хєра Ганна Скороход раптово стала у нас корабєлом? Де вона бачила в морі кораблі не на конфєтном фантікє?

Відповідаю.

Чоловік Ганни Скороход - росіянин Алякін, знаменитий тим, що він подільник Фукса, з яким вони разом обанкротили російський банк "Пушкіно" і збігли до України.

А Фукс має бізнес-партнера Юсуфова, екс-міністра енергетики РФ. Будував йому в Москві готель "Петро Перший", наприклад.

А Юсуфов - колишній власник завода "Океан", який його банкротив, і зараз досі продовжує спроби рейдерського захоплення.

Отже, у групи російських рейдерів, які віджимають один з небагатьох українських діючих суднобудівних заводів, з'явився новий інструмент - жінка одного з подільників стала депутатом від "Слуги Народу". Потім її вигнали з фракції, але, судячи з того, що сьогодні її супроводжував Арахамія, вигнали понарошку.

Але ми замість того, щоб прямо сказати - ПІШЛИ НАХУЙ, ВОШІ РОСІЙСЬКІ, обговорюємо, чи правду сказала рейдерша у своєму відосіку.

Це печально.

Демсокира сьогодні була і там також. Країна лізе по швам, але ми робимо, що можемо усюди, де ми є. Дякую, Svetlana Taranova.

На изображении может находиться: 1 человек, текст

Subscribe

 • Ні в чьом не віноват»

  Iryna Gerashchenko 18 ч. · Подивилася інтерв’ю Зеленського на ICTV. Vadym Karpiak , віддаю…

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments