emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Виховання

Порохоботи. рАтуйте нас від нашого прізєдєнта...
Сам я того законопроєкту не читав, тож буду казати: на рівні чуток
Так, от ходять чутки, що уряд шмигаля таки знайшов шлях до "економічного прориву". Все геніальне виявилось простим і давно випробуваним: відняти і продати. Саме так я розглядаю (на рівні чуток) можливе обкладення податком сільськогосподарських паїв. І хоча я теж власник такого паю, про цей законопроект навіть би не згадав, якби не одне але.
Вже кілька разів як в реалі, так і в мережі я почув думку від пересічного: хвилюватися немає чого, порохоботи не дадуть прийняти цей закон. Вони завжди нашому бубочці заважають, то й тут хай завадять.

А ще чув заклики: порохоботи. чого ви мовчите?

Поясню, чого я особисто мовчу.

Восени 2019 я поїхав в колишню радгоспну контору за орендною платою з того паю. В коридорі черга і гвалт. Як порядний власник того паю, прилаштувався на підвіконні - почекаю. Настрій ні к чорту: на Донбасі саме "відведення", а у вофки в голові стріляти чи то почало, чи то перестало.

Народ хвилюється. Ні, народу болить не здача інтересів України, і не загиблі й поранені бійці йому болять. Йому боліли чутки, що з першого січня ТВ стане платним. Години півтори я там просидів: інших тем не було.

Мені часом кажуть: нарід нада виховувати на прекрасному, до духовності його тягти.
Думаю, кращого потягу до прекрасного і духовного, ніж отой закон і придумати важко.

Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments