emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ще декілька слів про українську мову.

Ще декілька слів про українську мову.
Треба розуміти, що Україна - багатонаціональна та мультикультурна країна. Як держава, яка сповідує європейські цінності, ми віддані захисту культури та мов національних меншин. Концепція української нації для мене - це насамперед концепція нації політичної. Нації, яка не дивлячись на колір шкіри, походження та інші відмінності розділяє та поважає українські цінності. Саме аргументами про неповагу до прав російськомовних апелюють до нас наші вороги. Які ж ви в такому разі європейці, ви - укрофашисти!
Українська мова - це базовий фактор нашої самоідентифікації в якості українців. Як і в багатьох інших народів, доречі. Згадайте приклад Ізраїлю, де віднайдення івриту стало одним з ключових факторів державотворення. Мова - це те, що окреслює кордони нашого національного простору, формує нас як українців.
І ніякої проблеми з російською мовою не було б, якщо б Кремль не використовував російську як зброю для своєї експансії. І справді, навіть в своїй риториці різні прихильники Кремля насправді говорять не проти дискримінацію російської мови, а про те, що російська на наших теренах - особлива. Що в російської повинно бути навіть більше прав, ніж в української.
І це - наступ на наші національні кордони. На саму Україну та явище українськості.
Люди, які нібито виступають за права російськомовних насправді хочуть, щоби тут не було ніякої України. Дивно, навіщо нам із цим погоджуватись.
Тому захист нашої мови - це просто захист нашого права жити українцями в України. Це оборона від зазіхань на ці права.
Дивно, що це потрібно пояснювати на 30 році незалежності.
Subscribe

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Цирк на дроті

  Сідаючи черговий раз у калюжу, зелені дурні починають гучно звинувачувати у цьому Порошенка. А все чисельне стадо "абинепорошенків"…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments