emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Звернення

Оскільки мова йде про українських воїнів, один із яких теоретично ще може залишатися живим, я утримаюся від звичного сарказму і спробую сформулювати свою думку серйозно.
Пане президент! Ви можете, звичайно (для політика це нормально) робити піар-акцію на проблемі повернення пораненого солдата й тіл інших воїнів, розстріляних росіянами. Ви маєте навіть повноваження заради такого піару відірвати Головнокомандувача ЗСУ від його головних рбов’язків і послати його «розібратися на місці» з цим чутливим питанням.
Але якщо ви оголошуєте публічно про цей «особистий контроль», а результат нульовий, то ви знову виглядаєте як жалюгідний лузер і аматор, а це навряд чи той результат, на який ви розраховували.
Крім того, ви могли б уже знати, що подібні оголошення моментально піднімають ціну, яку «друга сторона» від вас вимагатиме. А це точно не поліпшує шансів на вирішення проблемного питання.
Головне, що вам варто б зрозуміти, пане президенте: в школі, де викладають ваші опоненти (Путін чи той же Порошенко) ви ще не закінчили навіть початкові класи. І варто б вам підтягнути собі толкових радників, котрі зуміють вберегти вас (і нас із вами) від дурощів, котрі ви майже щодня робите.
А ще ліпше - піти з посади, доки шкода від них не стала незворотньою
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments