emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Якщо ти стелишся під ворога, це не призведе до миру, він просто витиратиме об тебе ноги

1 ч

Валерій Прозапас

Одні з найогидніших подій початку окупації - це радісне вітання місцевими колаборантами в Донецьку кадирівських військових, які прибули "визволяти" їх від "бандеравцев" та української мови.

Кадиров тоді ще погрожував "взять Кієв", і хоча його "солдати удачі" не відзначилися нічим особливим в бойових діях, але звірячою жорстокістю прославились, тому наші носили з собою спеціальну гранату, бо чеченський полон іноді був гіршим за смерть.

Тоді Зеленський всього цього бачити і знати не хотів, щось блєяв про "хотітє на колєні стану", знущався з ЗСУ, а потім ще і публічно вибачався перед товаріщем Рамзаном за кадри з ним в своєму ідіотському "Кварталі", ніби його плаксива морда якісь там "чувства оскорбляє" - в той час, коли українці вже гинули цілими сотнями.

І от тепер вже від президента Зеленського путінський холуй Кадиров знову вимагає вибачень, бо прекрасно усвідомлює, що той так і не став головнокомандуючим та лідером народу, що б'ється.

Політика Зеленського "просто прєкратіть стрєлять" та "какая разніца" призвела до втрати Україною монолітної світової підтримки, а сам він став об'єктом для насмішок не тільки ворога, але і наших союзників.

Його попереджали - якщо ти стелишся під ворога, це не призведе до миру, він просто витиратиме об тебе ноги, що і сталося.

Владімір Алєксандровіч думав, що переслідуванням опозиції, тиском на патріотів, арештами військових, заграванням з реваншистами він демонструє силу - а насправді явив себе слабкою закомплексованою людиною, і насмішки з нього ворога не викликають співчуття, тільки огиду та сором за такого президента.

Бо Порошенка Кремль ненавидів та боявся (да-да, за "армію, мову та віру"), а Зеленського - зневажає.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments