emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Нові обличчя

Я сподіваюся, ви ще пам‘ятаєте, яким першим питанням зайнялися «нові обличчя» відразу після перемоги на президентських виборах, про що йшлося в першому листі СБУ на тоді ще «не свій» уряд і якою була тема першого засідання РНБО імені Зеленського. Звичайно ж, мова не про війну, нацбезпеку чи зусилля зі збереження міжнародної коаліції на підтримку України. А про енергетику (до якої президентська вертикаль має таке відношення, як я до італійського балету), точніше, про тарифи для підприємств Коломойського.
Отже, спочатку вони дали нажитися на енергетиці Бєні. Потім до її пограбунку долучили Ріната. А минулого тижня до мародерської команди допустили й Пінчука, прийнявши спеціальний закон, яким його металургійні підприємства зарахували до «зелених» з відповідними коригуваннями по тарифах. Як ви розумієте, заплатити за вкрадене олігархами все одно доведеться - нам із вами.
Те, що ми цей пограбунок ще не відчули на власних гаманцях, показує лише чималий запас міцності, створений у галузі попередніми урядами. Але рівень розрахунків у енергетиці (особливо, відновлювальній) жахливий, борги багатомільярдні, одного дня ця діжка з порохом вибухне - і нам доведеться це оплатити суттєвим підняттям тарифів.
Зате на телеканалах олігархів «тішь, гладь і божья благодать», не те що за клятого бариги. Їхню лояльність Янелох і оплачує за наш із вами рахунок
Subscribe

 • Ми переможемо

  Юрій Гудименко 3 ч. · Досить, бляха, скиглити. Ми не програємо цю війну. Ми її виграємо. Наголоси ставте…

 • Гра в мовчанку

  Валерій Прозапас 7 ч. · Зверніть увагу на вже традиційний ігнор втрат на фронті з боку…

 • Большой поэт все понимал

  Интересно, что лирический герой (не надо никогда его путать с автором) несомненно влюбляется в свою жертву. Лихорадочно ищет опоры, какие-то…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments