emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Білорусь. Що буде.

Якщо ви думали, що у нас тут жопа, то я вам розповім про справжню жопу. Тут недалечко.

1. Лукашенко настільки втратив перспективи законно переобратися, що навіть посадив у тюрму своїх головних опонентів. Не просто зняв з перегонів, що уже б перекреслило легітимність виборів. Посадив у тюрму. Тобто вибори він уже гарантовано програв, вони уже нелегітимні.

2. Після виборів у Лукашенка гарантовано буде майдан. Гарантовано. Навіть м'які білоруси не витримають того, що їм наворотить Лука.

3. Придушувати майдан йому будуть допомагати росіяни. У світі один друг всіх тиранів, і це Путін.

4. За свою допомогу росіяни заберуть у Луки те, що давно хотіли в нього забрати. Автономію і незалежність Білорусі.

5. Заберуть вони її дуже просто, за планом, за яким хотіли це зробити ще 15 років і кожен рік з того часу. Організацією єдиного емісійного центру. Тобто переносом емісійного центру від Білорусі до РФ.

6. Після цього Лука вже не зможе відмовити росіянам ні в чому.

7. Після цього Путін отримає на кордоні з Україною квазінезалежну країну, яку він має пов'язати кров'ю, щоб зміцнити неможливість її європейського вектора.

8. Для цього Білорусь порушить кордон України. Вторгнення з території Білорусі дуже боляче для нас, і дозволяє Путіну казати, що ценеми, це тасторона. Їй і санкції.

Що робити, щоб цього не було?

Допомагати всій білоруській опозиції валити Луку. Перемога будь-якого опозиційного кандидата в Білорусі (а її не буде без білоруського Майдану) нам не просто вигідна. Вона нам життєво необхідна. Без неї нам пиздець.

Ну або давайте вірити, що Зеленський захистить нас від вторгнення.

Subscribe

 • А тепер д‌і‌с‌к‌о‌т‌є‌к‌а‌ !

  Prozapas Лас-Вегас під Одесою збудували? Збудували. Діснейленд на Хортиці відкрили? Відкрили? Поріг економічного прориву переступили? Переступили.…

 • Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎16.‎09.‎2021 В окружении президента Молдовы Майи Санду запрос Украины на экстрадиции Чауса…

 • Вечерняя Таня Адамс

  Tanya Adams Добрейшего вечерочка. Жизнь бьёт ключом? Монолитным рожковым 72\74? Отож… 📌 Недавно милиция с Поярковым учила Конституцию до…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments