emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

З приводу голосування на Донбасі

Тут вже починається масова істеріка через те, що результати по Донбасу не такі, які  патріоти-мрійники бажали б бачити. Від найпалкішіх прихильників демократії навіть лунають заклики до розправи з обранцями Донбасу.  З цього приводу вважаю за необхідне зазначити наступне.

1. Участь у виборах політиків, обраних на Донбасі, є актом підтримки суверинитету України над цим регіоном, й справжні патріоти мають схвалювати таке їх рішення.

2. Участь населення Донбасу у цих виборах  так само є голосуванням за суверинитет України над цим регионом й це слід вітати. Особливо враховуючи умови погроз з боку терористів.

3.Попередні результати виборів свідчать про революційний зсув свідомості населення регіону у бік українського патриотизму, європейських цінностей етс.. Там, де в минулі роки за ПР та КПУ голосувало 99%, спостерігається приблизно рівний розподіл голосів між ПР +КПУ та демократичними партіями. Але деякі люди ліняться підсумувати результати демократичних партій та порівняти з минулим, а починають одразу волати "Караул!"

4. Якщо люди хочуть зберігти відповідні території у складі України, то вони мають поважати вибір мешканців тих територій, яким би він не був. Зрештою, жителі Донбасу нічого цим полум*яним дурням не винні й мають право голосувати за тих, хто їм подобається. Можливість жителям Донбасу мати своїх представників у Раді- необхідна умова аби вони відчували Україну своєю країною. Позбавляти їх цього права означає штовхати їх до агресора. Маючи українських патріотів з такими прагненнями, не треба ніяких зрадників. Самі патриоти напатротять так, що десять путіних не зможуть.

5. Нова влада має захистити обранців Донбасу від деяких скаженних борців за демократію, що мріють про розправу над обраними депутатами,   й так дати по руках, щоб було помітно  перш за все на Донбасі й оцінено там.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments